GRADEK83
GRADEK83
  3 czerwca 2013 (pierwszy post)

Ciekaw jestem opini graczy grających w ta gre czy grywalność oraz ogólne zestawienie planu gry jest na tyle interesujące aby zagrać w tą grę .
Jest to darmowa gra cos jak WoT zakłada sie konto pobiera grę chyba 8GB no i gra za darmo.

Johnson
Johnson
  3 czerwca 2013

Zawsze mozesz ogladac gameplay i recenzje http://www.youtube.com/watch?v=lZgB_EmHOQ0 . Zawsze to cos =). Szczerze mowiac nie podoba mi sie gra :P

GRADEK83
GRADEK83
  3 czerwca 2013

No jestem na etapie pobierania jej jeszcze parę godzin i sam się przekonam :)

Johnson
Johnson
  3 czerwca 2013

To daj znac jak sobie pograsz troche.

Jezeli interesuje Cie takie kosmiczne gierki to chyba lepiej juz zagrac w tego MMO Star Trek =). Lepsza frajda i lepsze grafy.

GRADEK83
GRADEK83
  4 czerwca 2013

No po kilku godzinach grania znudziło mi się latanie i strzelanie jak debil bez sensu durna gierka dla dzieciaków które nie muszą myśleć wystarczy strzelać gdzie popadnie to nie to co WoT gdzie masz indywidualny wpływ na rozgrywaną misję.... szkoda czasu na ściąganie jej i granie w nią :/

Johnson
Johnson
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No po kilku godzinach grania znudziło mi się latanie i strzelanie jak debil bez sensu durna gierka dla dzieciaków które nie muszą myśleć wystarczy strzelać gdzie popadnie to nie to co WoT gdzie masz indywidualny wpływ na rozgrywaną misję.... szkoda czasu na ściąganie jej i granie w nią :/


I told yaaa :rotfl: :P a Teraz wyprobuj sobie Star Trek, mysle ze Ci sie spodoba, tylko trzeba wlozyc w to czas jak WoW. Ja wlasnie zamierzam sobie zainstalowac Max Payne 3 :ninja:
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.