Patriotaa
Patriotaa
  25 maja 2013 (pierwszy post)

Witam kupiłem klawiature usb razem z etui.Podłączyłem pod tableta i nic mi nie wyświetla,nie działa wcale.Podłączyłem klawiature pod komputer i chodzi,pisać można tak więc klawiatura nie zepsuta.Co zrobić? Miał ktoś jakiś taki problem?

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam kupiłem klawiature usb razem z etui.Podłączyłem pod tableta i nic mi nie wyświetla,nie działa wcale.Podłączyłem klawiature pod komputer i chodzi,pisać można tak więc klawiatura nie zepsuta.Co zrobić? Miał ktoś jakiś taki problem?

Upewniłeś się przed zakupem czy ta klawiatura jest w ogóle kompatybilna z Twoim tabletem?
:lol2:i'm out:crylol:
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam kupiłem klawiature usb razem z etui.Podłączyłem pod tableta i nic mi nie wyświetla,nie działa wcale.Podłączyłem klawiature pod komputer i chodzi,pisać można tak więc klawiatura nie zepsuta.Co zrobić? Miał ktoś jakiś taki problem?


Witam.
Jakiego masz tableta a jaką kupiłeś klawiaturę?
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  26 maja 2013

Inne urządzenia działają pod tym portem USB na tablecie?

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  26 maja 2013

Znalazłem jeszcze coś takiego http://forum.android.com.pl/f810/nie-dziaa-a-klawiatura-w-etui-269292/

Patriotaa
Patriotaa
  26 maja 2013

Posiadam tablet: Justtab c743. Inne nie działają ale wejscie dobre jest,podłączam kabel usb pod niego i działa.

Patriotaa
Patriotaa
  26 maja 2013

Pogodziłem się już i mam etui jako podstawkę do oglądania filmów.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  26 maja 2013

Możliwe że będziesz potrzebował przejściówka/adapter micro USB na USB HOST OTG, ona właśnie służy do podłączania urządzeń zewnętrznych jak: pendrive, klawiatury itp. bo jak masz zwykłą przejściówkę typu HOST to nie będzie wykrywać urządzeń no i oczywiście tablet musi mieć port OTG, z tego co sprawdzałem to twój taki posiada, więc najlepiej jak go weźmiesz gdzieś do sklepu, zapytasz o taką przejściówkę i sprawdzisz na miejscu.

Pozdrawiam.

Patriotaa
Patriotaa
  1 czerwca 2013

Mam dwie przejściówki takie podłaczałem i nic.Pójdę na dniach do jakiegoś salonu i zobacze co i jak.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  1 czerwca 2013

Poczytaj jeszcze tutaj: http://forum.android.com.pl/f522/lark-70-4-jak-poda-ae-czyae-klawiature-124726/ ale i tak najlepiej będzie podejść do jakiegoś serwisu/salonu i na innych przejściówkach lub klawiaturach niech sprawdzą czy zadziała właśnie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.