PatrykX6
PatrykX6
  17 maja 2013 (pierwszy post)

mam kiere tracer professional carbonracer
jak ustawic w niej czulosc? w opcjach gry ani w panelu sterowania nie ma takiej opjci, nie chodzi o martwą strefe tylko o to abym musiał troche bardziej skrecac aby skrecic autem
bo delikatnie rusze kierownica to samochod za bardzo skreca, to raczej nie wina gry tylko kalibracji kierownicy ale jak mam ją prawidłowo skalibrowac?

rafal0302
rafal0302
  17 maja 2013

Jest zapewne kilka opcji ...
1. Instalacja sterowników z płyty dołączonej do kierownicy o ile taka jest
2. Menadżer urządzeń i tam poszukać kierownicy , następnie poszukać właściwości/kalibracja/ustawienia coś w tym stylu.

PatrykX6
PatrykX6
  18 maja 2013

znalazlem w grze taka opcje jak czułosc kierownicy ale jak ustawie na maksa w lewo suwak to jak skrecam kierownica np szybko w lewo to koła wolniej sie skrecaja niz moze ruchy kierownica, znow jak przesuwam suwak w prawo to kola skrecaja sie z szybkoscia ruchów kierownicy. ale nie o to mi chodzi, chce zrobic wiekszy ruch kierownicą aby skrecic troche, jednak jak pisalem nie o martwą strefe mi chodzi, pozatym moja kierownica obraca sie na jakies 120stopni a ja po skreceniu 90 mam juz max skret w grze

rafal0302
rafal0302
  19 maja 2013

instrukcja i odpowiednia kalibracja

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.