ZlMNA
ZlMNA
  12 maja 2013 (pierwszy post)

Nie rozumiem mojego telefonu , czy normelne jest to jego zachowanie czy jednak zglosic sie z reklamacja. Telefon sam sobie zmienia dzwieki ( jak ktos do mnie dzwoni ) tak samo z jasnoscia wyswietlacza ostatnio kilka kontaktow mi zniknelo , jakies wygaszacze ekranu . Koleżanka też ma taki problem z dzwiekami a czy wiecej to nie wiem. Od razu mówię,że do mojego telefonu nikt nie ma dostępu . Wada telefonów czy mam felerny model?

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  13 maja 2013

Możliwe, że błąd samego oprogramowania, lub jakiejś aplikacji. Spróbuj mu zrobić Hard Reset. Po tej operacji tracisz jednak wszystko, co znajduje się w pamięci wewnętrznej, jak i na karcie pamięci. Przeczytaj ten artykuł: http://smartos.pl/2010/07/23/android-jak-wykonac-miekki-i-twardy-reset/ Jeśli to nie przyniesie rezultatu, wtedy ponowne wgranie oprogramowania..możesz spróbować wyszukać aktualizacji za pomocą programu Kies, który jest programem do obsługi telefonu, na początek jednak zresetuj go ;)

ZlMNA
ZlMNA
  13 maja 2013

wlasnuie zrobilam hard reset

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  13 maja 2013

Napisz w temacie, czy coś pomogło. Jeśli nie, to wgranie na nowo oprogramowania..Odinem, np. Wyszukać w necie, która wersja jest najbardziej stabilna, jeśli o ten model chodzi, poczytać opisy jak, co i z czym się je, i zrobić to samemu ;) Nie jest to aż tak skomplikowane...trochę chęci i cierpliwości :).

ZlMNA
ZlMNA
  13 maja 2013

no wlasnie teraz poczekam ok.2 tyg i sprawdze czy juz dziala jak należy miejmy nadzieje,że tak :)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  13 maja 2013

Jest jeszcze jedna kwestia; jeśli masz ustawiony dzwięk znajdujący się na karcie pamięci, to wystarczy, ze telefon przez chwile nie odczyta karty, a dzwięki zmienią Ci się na standardowe z pamięci telefonu, więc może i to być przyczyną..dotyczy to również aplikacji :) nie mniej jednak zobaczymy jaki rezultat przyniesie reset do fabrycznych.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.