Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  27 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witajcie chciałbym zrobić prezentacje naszej gildi w grze Metin 2 , chcem ja na yt (YouTube) wstawic , tyle ze gdy nagrywam frapsem to wychodza mi kosmiczne rozmiary , czy ktos z Was orientuje sie jak zrobic taka prezentacje najlepiej z vokalem zeby miala w miare maly rozmiar i wysoka jakosc ?

z gory dzieki za odpowiedzi

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

rafal0302
rafal0302
  27 kwietnia 2013

Niemożliwe jest do zrobienia wysoka jakoś i mały rozmiar.

Coś kosztem czegoś. Nawet jak użyjesz dobrej kompresji to stracisz na jakości.

To tak jak do małego auta chciałbyś wsadzić coś wielkiego.

Helliotwine
Posty: 3 (po ~195 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
Helliotwine
  28 kwietnia 2013

Tak jak rafal0302 pisze nie da rady zrobic zeby cos co wyglada ladnie i z wysoka jakoscia wazylo kilka mb , jezeli chcesz cos naprawde co bedzie godne uwagi i jakos 720+p to podejrzewam ze bedzie ważyło okolo 1gb i to smiało.

Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  28 kwietnia 2013

ja nie mowie o tym aby wazylo kilka mb , niech cos bedzie chociaz czytelne , ale nie zeby mialo po 10-20 gb , u mnie jak nagralem ledwie co 30 minutowy filmik Frapsem , to rozmiar filmiku wyszedl mi ponad 15 gb no troche przesada

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

Helliotwine
Posty: 3 (po ~195 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
Helliotwine
  29 kwietnia 2013

po "przerobieniu" w sony vegas powinno to sporo mniej wazyc to zalezy jaka chcesz miec rozdzielczosc jakos itd a do nagrywania polecam program playClaw o niebo lepszy od frapsa :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.