PatrykX6
PatrykX6
  23 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Kupilem kompa z win 7 oryginalnie.
Płyta gigabyte ga m68mt s2p
8gm ramu
Grafika gts450 1024
Przed kupnem ori systemu win8 pobralem z neta zeby zobaczyc czy warto placic kilka stówek podczas instlacji wszystko bylo rozmazane, myslalem ze jakos zainstaluje a potem ogarne stery, zainstalowalo sie czesc do resetu, potem ekran startowy, monitor sie wylacza i koniec. problowalem ze 100razy wkoncu wywalilem grafike, podlaczylem do zintegrowanej i obraz o wiele lepszy, instaluje sie normalnie, szukam sterow do plyty glownej pod win8 i nie moge znalezc, o co chodzi? czy win 8 nie pojdzie na tym kompie?

chamillitarymayne
chamillitarymayne
  23 kwietnia 2013

Przed kupnem ori systemu win8 pobralem z neta zeby zobaczyc czy warto placic kilka stówek

H@H@

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  23 kwietnia 2013

Windows 8. To wszystko wyjaśnia.
Moja rada-zainstaluj win xp home

PatrykX6
PatrykX6
  24 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed kupnem ori systemu win8 pobralem z neta zeby zobaczyc czy warto placic kilka stówek H@H@


Nie wiem doczego to bylo, nie zrozumiales czegos?
Jesli bym kupił odrazu to bym własnie wyrzucił kilka stowek w błoto pewnie bo bez zainstalowanych sterowników chyba nie rusze karty graficznej w zaden sposob na tym win 8 a do zainstalowania jej musi byc ona podlaczona.
Windows 8 wszedl nie tak dawno wiec chce zobaczyc czy to dobry system itp.
Bez karty wszystko dziala, podlacze karte i nawet uruchomic sie nieda, chyba kupie win7
DagixFire
DagixFire
  24 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupilem kompa z win 7 oryginalnie.


Konto usunięte
Konto usunięte: chyba kupie win7

d83dde33
PatrykX6
PatrykX6
  24 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: PatrykX6: Kupilem kompa z win 7 oryginalnie. PatrykX6: chyba kupie win7

Następny inteligent :)
Miałem zainstalowanego oryginalnie windowsa 7 przy kupnie kompa i tyle. czyli miałem pirata. Wiec postanowiłem kupic oryginalny system ale nie wiedziałem czy 7 czy 8 wiec 7v miałem już przetestowaną, chciałem teraz 8.
Paulinessa
Paulinessa
  24 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem zainstalowanego oryginalnie windowsa 7 przy kupnie kompa i tyle. czyli miałem pirata.

d83dde33

no nie wiem, chyba ja się nie znam, ale dalej nie rozumiem.
PatrykX6
PatrykX6
  25 kwietnia 2013

system był zainstalowany na kompie ale nie mialem zadnej płyty, ani naklejki z licencją ani nic. Kupilem komputer bez windowsa, a to ze byl zainstalowany to juz w sklepie zrobili.
Ale co to ma do tego ze mi win 8 nie działa?
Bez karty graficznej działa z kartą nie.karta w pełni sprawna

MisterMagicBoy94
MisterMagicBoy94
  25 kwietnia 2013

nie szukaj sterów do płyty głównej a do danej karty graficznej ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.