IwishYouWould86
IwishYouWould86
  22 kwietnia 2013 (pierwszy post)

witam mam taki problem kuplam oststnio w salonie orange internet mobilny do tableta a okazalo sie ze w nim nie ma wejsci usb i podobno przejsciowka tez nie zalatwi sprawy bonie dziala. i jest takie pytanie czy cos da rade z tym zrobic bo slyszalamm ze mozna przerobic internet mobilny na ruter czy ktos sie na tym zna moze i doradzi bede wdzieczna ;)
nie ma slotu tez a to wlasciwi pisze w imieniu kolezanki bo bylam z nia w salonie i mowila ze ma port usb a jak wrocial do domu to sie okazalo ze go nie ma

Johnson
Johnson
  22 kwietnia 2013

A nie ma slotu do karty SIM w tablecie? :woot: dziwne. Jaki to tablet, prosze podac marke i modelu.

Ethen
Ethen
  22 kwietnia 2013

Jaki to model "modemu" ?

rafal0302
rafal0302
  22 kwietnia 2013

Wejście usb zapewne jest, ale nie takie standardowe.
Często w tabletach jest micro usb. Musi dokupić przejściówkę na zwykłe usb. Od razu przejściówka robi za antenę.
Micro usb w tym tablecie może być wykorzystywane np do ładowania urządzenia.

Popatrz dobrze a się znajdzie.

Najlepiej było by znać model tabletu.

denaturat
denaturat
  22 kwietnia 2013

jakie masz zlacze w tablecie?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  23 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kup ruter i wpisz w ruter (odpalasz przeglądarkę na kompie) i w adres wpisujesz 192.168.1.1 ,wejdziesz na ruter,jak będzie hasło to wpisujesz 0000. Jak już dostaniesz się do modułu rutera to wpisujesz login i hasło te co masz na umowie. Następnie dajesz trochę czasu by ruter się połączył z internetem,potem tylko włączasz wi-fi w ruterze i tablecie,gotowe.
-swoją drogą mam nadzieję,że masz tableta z wyższej półki bo te starsze to do niczego konkretnego się nie nadają.

denaturat
denaturat
  25 kwietnia 2013

nie powiedziales jaki router rownie dobrze moze to byc rb 411u to tez router z tym ze 99% ludzikow z tego forum polegnie przy probie jego konfiguracji. pozostaly 1 % to ja ale ja na tym sprzecie Mikrotika mam 80 % szkieletu sieci.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.