gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  19 kwietnia 2013 (pierwszy post)

mam takie pytanie odnośnie fanpage'ów, mianowicie
jak działają strony na fb, które trzeba polubić, żeby coś obejrzeć,
a posty dodawane są automatycznie nawet przez osoby które "lubią to"
mimo tego, że nic nie dodawali.
Są to najczęściej bzdurne filmiki z chwytliwymi nagłówkami typu:
"Zrobiła mu loda na środku ulicy!!!"

Jak to działa?

Johnson
Johnson
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to działa?


To sa skrypty napisane w java. Jezeli wejdziesz na taka strone to wystarczy CTRL+U (zrodlo strony) zeby wyszukac obiekt ktory Cie zainteresuje, jezeli to obrazek to wystarczy poszukac obraz w formacie JPG, PNG lub GIF a jezeli to filmik to trzeba wyszukac plik w formacie swf albo flv w zaleznosci czy to wewnetrzny filmik czy video z YT.

Ja na takiej strony zazwyczaj nie wchodze bo jak nacisniesz na obrazek czy play to automatycznie jakby polubisz ich fanpage.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  22 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: To sa skrypty napisane w java. Jezeli wejdziesz na taka strone to wystarczy CTRL+U (zrodlo strony) zeby wyszukac obiekt ktory Cie zainteresuje, jezeli to obrazek to wystarczy poszukac obraz w formacie JPG, PNG lub GIF a jezeli to filmik to trzeba wyszukac plik w formacie swf albo flv w zaleznosci czy to wewnetrzny filmik czy video z YT. Ja na takiej strony zazwyczaj nie wchodze bo jak nacisniesz na obrazek czy play to automatycznie jakby polubisz ich fanpage.


no a jak zrobic zeby na moim fanpejdzu ludzie takie cos klikali i sie na to łapali ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.