NicZaFriko
NicZaFriko
  7 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Cześć , dzisiaj nastał dla mnie smutny dzień , padły mi moje słuchawki dokanałowe z panasonic'a a dzień bez muzyki jest dniem stracony, szukam słuchawek godnych polecenia , na co zwracam uwagę , na jakość produktu przede wszystkim , szukam mocnych słuchawek które nie rozlecą sie po paru tygodniach . Ogólnie zawsze mam taki problem ze gdzieś słuchawkę pociągnę czy co z ucha i często już nie łączy , bądź trzeba wymieniać wtyczkę bo tez zrywa się ;]
Oczekuje
Słuchawki głośne ,
Z wtyczka jack 3,5 pozioma , poniewaz zauwazyłęm ze przy takiej konstrukcji nie mam problemó z wyrwaniem sie kabla z samej wtyczki jak w porzypaku pionowek
kolor , czarne albo białe , byle nie jakies swiecące.
Materiał wykanania moze aluminium było by dla mnie wytrwalsze ?
Po prostu szukam słuchawek dla osoby które beda intenstywnie uzywane, nawet bardzo intensywnie.
Prosze jedynie nie pokazywac mi słuchawek za 500zł bo to nie ma sensu , i zadnych dr dree ani nic , bo to totalny syf 3/4 ceny płac i sie za logo.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  8 kwietnia 2013

Drogi użytkowniku słuchawek, wiem że bardzo przykro ci z powodu kolejnej to awarii, lecz muszę cię zmartwić że dzisiejsze słuchawki szybko się zużywają, szybciej niż jeszcze kilka lat temu. Powodem ich szybszego zużycia, jest fakt iż większość producentów m.in słuchawet, nastawiona jest na produkcję ILOŚCIOWĄ a nie JAKOŚCIOWĄ. dzieje się tak dlatego że MY oczekujemy coraz to niższych cen(zresztą słusznie). Jeśli szarpiej słuchawkami, ciągniesz, zgniatasz kable, to wiedz że żadna słuchawka długo nie wytrzyma, i to nie ważne z jakim jackiem, czy poziomym czy pionowym. słuchawki nie są do szarpania :) poza tym idź do sklepu i se kup jakieś słuchawki i tyle...nic szczególnego, nie chrzań się w wyborze za bardzo, i nie kupuj słuchawek nieznanych film...to nie jest wybór samochodu, że trzeba się zastanawiać godzinami, skumaj, idziesz do sklepu, na spontanie, podchodzisz, bierzesz i tyle...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 kwietnia 2013

stracisz sluch przez sluchawki. poki co panasonic lub philips

kubainter
kubainter
  8 kwietnia 2013

Używam Sennheiser od dobrych kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń, awaria zdarzyła mi się z raz a drugim powodem wymiany było z mojej winy naderwanie słuchawki. Polecam w 100% bo jeden model mam już prawie 3 lata i nie ma żadnych problemów prócz tych standardowych czyli zużycie membran :) Jest masa modeli które każdemu by przypasowały tylko z cenami bywa rożnie, ale wiadomo lepiej dać trochę więcej i mieć 2 lata niż co miesiąc wywalać znowu kasę.

ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  10 kwietnia 2013

Ja mam od ponad dwóch lat akg k518dj i nie mam z nimi żadnego problemu, a nie specjalnie dbam o nie... Lepiej wydać te 200 zł raz na słuchawki, niż co miesiąc - dwa miesiące kupować nowe za 50 zł... (;

A jeśli chodzi o douszne... Brainwavz (często w komplecie pianki comply) i nuforce są jak najbardziej ok (: ew. budżetowe soundmagic (mam pl21 od pół roku i też nie specjalnie dbam o nie i nic się z nimi nie dzieje).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.