weapon
weapon
  4 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Ktoś gra w Dota 2? szukam ogarniętych graczy żeby pograć stałą 5 ;] nicki na steam podawać tu albo na pw :)

Johnson
Johnson
  4 kwietnia 2013

Wiesz moze jakim przyciskiem ustawic zeby kamera byla stala na postaci w dota2 ? Tak jak w LOL przyciskiem Y mozna ustawic czy kamera ma byc stala na postaci czy ma byc sterowana myszka. Nigdy w dota2 nie moglem tego rozkminic ;P

weapon
weapon
  4 kwietnia 2013

w ustawieniach wideo jest opcja do zmieniania kamery :)

Johnson
Johnson
  4 kwietnia 2013
weapon
weapon: w ustawieniach wideo jest opcja do zmieniania kamery :)


No wlasnie patrzylem w ustawieniach wideo i jakos nie moglem znalezc, a gdzie dokladnie? Jest tam opcja zeby kamera byla stala?
weapon
weapon
  5 kwietnia 2013

Jak patrzałem dziś w ustawieniach to tam jest tylko jedna opcja widok z góry. Więc nie wiem jak możesz mieć inaczej ;)

Johnson
Johnson
  6 kwietnia 2013

Ale wtedy kamera bedzie FIX na postac przez caly czas?

weapon
weapon
  6 kwietnia 2013

Zawsze jest widok z góry. możesz też mieć z tyłu jak sobie scrollem przewiniesz w górę bądź w dół nie pamiętam. Reszte "obszaru" mapy oglądasz tylko poprzez poruszanie kamerą strzałkami, "WSAD" albo jak tam masz ustawione

Johnson
Johnson
  6 kwietnia 2013

Nie chodzi mi o widok z gory, i nie wygodnie mi jest co chwile strzalkami albo myszka obrocic kamere w lewo czy w prawo itp. W porownaniu do LOL'a dota2 nie ma takiej mozliwosci ze kamera byla caly czas nad postacia. W LOL przyciskiem Y mozna zablokowac kamere, o to mi chodzi.

weapon
weapon
  6 kwietnia 2013

no to wciśnij 2 razy spacje, albo jak chcesz zeby kamera caly czas podazala za postacia to musisz LPM nacisnac i przytrzymac na obrazku postaci. Inaczej sie nie da :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.