xXxKreatywnyxXx
xXxKreatywnyxXx
  21 marca 2013 (pierwszy post)

i5 3470 3-ciej generacji 3,6ghz 6mb cache
8 gb ram ddr3
GF GTX 650 2gb ddr5
750 gb albo 1,5 Tb
ATX 500W-550W PFC
Obudowa Olympix albo ATX AeroCool AeroRace Pro lub
OBUDOWA GAMINGOWA AKYGA AKY001 CICHA WENTYLACJA

NicZaFriko
NicZaFriko
  22 marca 2013

Chcesz kupić czy sprzedać .... d83dde33
czy pochwalic sie ze bedziesz mógł teraz od 6 rano do 22 siedziec dupskiem przed pc'tem i wołac mame o przyniesienie obiadu ?.

xXxKreatywnyxXx
xXxKreatywnyxXx
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz kupić czy sprzedać .... czy pochwalic sie ze bedziesz mógł teraz od 6 rano do 22 siedziec dupskiem przed pc'tem i wołac mame o przyniesienie obiadu ?.


Może ty grzejesz dupę i wołasz mamę o obiad
he człowieku :) nie wiesz jaki jestem więc się nie wypowiadaj :) ja teraz mam dięte i trzymam się jej i bardzo fajnie idzie
DagixFire
DagixFire
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja teraz mam dięte i trzymam się jej i bardzo fajnie idzie

wtf d83dde33
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz kupić czy sprzedać .... czy pochwalic sie ze bedziesz mógł teraz od 6 rano do 22 siedziec dupskiem przed pc'tem i wołac mame o przyniesienie obiadu ?.

nadal nie odpowiedziales na pytanie...

temat i post z dupy jak dla mnie
NicZaFriko
NicZaFriko
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nadal nie odpowiedziales na pytanie..

Przepraszam , ale czy ja gdzieś tu widzę pytanie w tym poście ?
Avatar użytkownika przemosierpienprzemosierpien
Posty: 27 (po ~92 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 8
przemosierpien
  24 marca 2013

Chodz pytania nie bylo,odp...a gdzie płyta główna?jesli to ma byc do gier to chyba bez tego GTX 650 :) dozbieraj jeszcze kasy i moze z tego cos bedzie,pozdro :)

ada2013
ada2013
  4 kwietnia 2013
http://www.surf.fenka.pl/polecam,thc19905.html Witam prosze o rejestracje na stronie której mozesz dobrze zarobić otwierając tylko przegladarke inwestując Naprawde sie opłaca ja z kolegą zarobiłem 1280zl + tablet w konkursie wq tydzien troche trzeba pomyslec Pozdrawiam i życze wysokich zarobków
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.