AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  20 marca 2013 (pierwszy post)

Witam.

JuTjub cały czas coś kombinuje i już mnie kuwica bierze, bo nie chcę na swoim kanale tylko kanałów użytkowników, ale interesuje mnie też zbiór filmów w kategoriach POPULARNE, MUZYKA itp. Ostatnio było coś takiego jak "Kanały generowane automatycznie", gdzie mogłem sobie zasubskrybować kanał MUZYKA, w którym miałem zbiór najnowszych, najpopularniejszych filmów z tego działu. Teraz widzę, że z listy subskrybcji zniknęły katalogi "popularne" i "muzyka" i nie idzie się tego doszukać.

Pomoże ktoś?

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 marca 2013

Na głownej stronie na dole

Potem masz muzyka i dajesz subskrybuj , innego sposobu juz nie ma ;P

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  21 marca 2013

W zakładce "Przeglądaj kanały" pojawiają się zbiory tematyczne, tylko, że w tych zbiorach są kanały użytkowników a nie filmy generowane z kryterium popularności w danej dziedzinie. Już sobie poradziłem, nie wiem jakim cudem, ale znalazłem przez przypadek kanał generowany automatycznie o nazwie "POPULARNE", gdzie mam również zbór popularnych filmów z działu MUZYKA. Swoją drogą YouTube tak miesza i kombinuje, że obecny system i interfejs stał się mało intuicyjny i nieczytelny. Powinna być możliwość ułożenia własnej strony głównej nie tylko przez zasubskrybowane kanały, ale też przez tematyczność, największym minusem jest brak spisu kanałów generowanych automatycznie, niektóre pojawiają się losowo gdzieś w otchłani strony (np. GRY i SPORT), ale innych nie widziałem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.