citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 marca 2013 (pierwszy post)

jak w temacie miałem mieć zwiększony internet radiowy z 1mbs do 2mbs i już 3 miesiace nic sie wtej sprawie nie dzieje czy mogę rozwioazac umowę operator mnie oszukał bo jak przedłużałem umowę obiecywał ze włączy większa prędkość cały czas mnie zwodzi ze to zrobi ale chyba juz nie da rady koleś przejoł firmę i jest zielony w temacie

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 marca 2013

i na umowie mam ze zawieram umowę na 2048mbs przedtem było na 1024mbs mam polowe tego co powinno byc.

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 marca 2013

zgłoś to swojemu usługodawcy to po pierwsze po drugie przeczytaj dokładnie umowę i poszukaj tam coś na temat reklamacji jeśli istnieje takowy paragraf.

:lol2:i'm out:crylol:
OpenYourBeer
OpenYourBeer
  5 marca 2013

Do tego możesz wystosować pismo, z prośbą o zwiększenie limitu tak jak zawiera umowa - oczywiście za potwierdzeniem odbioru (przyda się w momencie gdy dalej będzie się wymigiwał). Wyznacz mu termin, najlepiej 30 dniowy - jest to najbardziej optymalny czas. W momencie kiedy po otrzymaniu potwierdzenia odliczysz sobie czas 30 dni, w 31 wybierz się ze wszelką dokumentacją na ten temat do Rzecznika ochrony praw konsumenta i naświetl swoją sytuację.
Sprawdź też czy Twój dostawca działa legalnie - tj. czy ma zarejestrowaną firmę, jeśli nie ma może ponieść tego konsekwencje (np. nie odprowadza podatku od swoich dochodów :) ZUS lubi takie sprawy :P ).

Edge
Edge
  8 marca 2013

po 1. sprawdź na umowie czy jest jakaś gwarantowana prędkość minimalna, oraz czy określenie maksymalnej prędkości nie zawiera słowa "do 2Mbit/s"
po 2. zanim cokolwiek zrobisz skonsultuj sprawę z miejscowym Rzecznikiem Praw Konsumenta
po 3. podążaj za sugestią OpenYourBeer :)

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  8 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

pisze tak przedmiotem umowy jest Świadczenie przez operatora na rzecz Abonenta uslugi stalego dostepu do internetu o parametrach 2048/256kbit/s w cenie 49zł

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pisze tak przedmiotem umowy jest Świadczenie przez operatora na rzecz Abonenta uslugi stalego dostepu do internetu o parametrach 2048/256kbit/s w cenie 49zł
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.