Patriotaa
Patriotaa
  2 marca 2013 (pierwszy post)

Czy wy też macie dziwne jazdy z Mozillą? Jak wchodzę na stronę to piszę że zagrożenie.Nie które strony nie chcą wchodzić.

znajduch
znajduch
  2 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wchodzę na stronę to piszę że zagrożenie.


To nie pisz?:woot:

ad rem
Albo łazisz po dziwnych stronach albo złapałeś 'wirusa' łażąc po dziwnych stronach :ninja:
Patriotaa
Patriotaa
  2 marca 2013

Kompa dopiero co przeinstalowałem.

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  2 marca 2013

a jakie strony np?

Patriotaa
Patriotaa
  2 marca 2013

Poczta na wp czasem wariujie,Allegro,dodatki do mozilli.Ogólnie chodzę po bezpiecznych stronach.I teraz właśnie robie skan kompa nodem32. Już kończy i nie wyskoczył jakiś wirek.Po za tym powiem że wczoraj padł mi jeden dysk a mam dwa.Zainstalowałem na drugi dysk System windows 7 i mam te problemy a miałem je też na poprzednim dysku.

Patriotaa
Patriotaa
  2 marca 2013

Zainstalowałem mozille 16 zobacze co i jak bo wersja 19 chyba nie dopracowana.Certyfikaty i Certyfikaty mam pobierać

Patriotaa
Patriotaa
  2 marca 2013

Wina leży po starej baterii na płycie głównej,zegarek pokazuje date 2006.W pon zmienie baterie.

Alensztajn
Alensztajn
  2 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy też macie dziwne jazdy z Mozillą?
Tak.. W szczególności jak za mocno docisnę gaz..
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wchodzę na stronę to piszę że zagrożenie.
Miałam tak od czasu do czasu na pc, ale po formacie śmiga idealnie ;)
Immportant
Immportant
  4 marca 2013

Te zagrożenia - to "niezaufane" certyfikaty (używane przy połączeniach SSL - szyfrowanie asymetryczne) formatowanie nic nie da. Po prostu dodaje się taki certyfikat mimo wszystko i strona działa. Bez tego certyfikatu nie moglibyśmy otworzyć strony. (;

modnisia01
modnisia01
  5 marca 2013

posiadam wersje 19, działa bez zarzutu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.