oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 lutego 2013 (pierwszy post)

Dzisiaj wyskoczył mi komunikat o uszkodzonej karcie pamięci micro sd hc 8gb firmy verbatim i zalecanym formatowaniu. Zrobiłem format jednak nic nie pomógł. Więc zrobiłem format ale poprzez ustawienia pamięci. No i teraz jest problem. Kartę wykrywa. Ale w telefonie. Na komputerze była wcześniej wykrywana normalnie jako pamięć masowa po podłączeniu telefonu przez USB,teraz nie wykrywa.. W czym może być problem? Na przykład zdjęcia się zapisują normalnie na karcie.

pawciomistrz
pawciomistrz
  27 lutego 2013

napisz co to za telefon i pokaz ten błąd

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  27 lutego 2013

telefon samsung galaxy s5570 . nie mam czym zrobic zdj. po prostu ten androidowy gorny pasek co sie rozsuwa i sa te powiadomienia to tam wlasnie to wyskoczylo

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  2 marca 2013

Telefony maja micro SD więc zeby włożyć ja do komputera pewnie używasz adaptera. Na zdjęciu poniżej jest taki przycisk gdzie pisze Lock. Jeśli jest on wcisniety to nie rozpozna ci karty :)

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  5 marca 2013

nie przez adapter,przez usb normalnie podlaczalem i wykrywalo karte 8gb tak samo jak pendrive a teraz nie chce,adaptera to ja nie mam

Kamileczek94
Kamileczek94
  6 marca 2013

Jeżeli problem nadal się pojawia spróbuj przez adapter (jeśli nie masz to pozycz od kogoś) , przy kupnie karty zawsze dają adaptery jeśli nie masz to może po prostu wybierz łatwiejszy sposób czyli kup nowa kartę to przecież nie są aż takie koszta

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.