Niereformowalny
Niereformowalny
  4 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam

Mam problem w swoim odbiorniku,po włączeniu z pilota kanału (w momencie gdy powinien pojawiać się obraz) słychać strzały (:ziober2:) dosłownie takie pukanie.Myślę,że to przeskok iskry.Tv raz odpali raz nie więc obstawiam walnięte trafo:) jaka jest mniej więcej cena takiego "cacka" do tv elemis (byle jaki model) może ktoś kupywał do tego typu marki więc orientacyjnie bym prosił.Oczywiście w te koszta proszę wliczyć naprawę bo ja nie mam czym się za to zabrać :)

pawciomistrz
pawciomistrz
  10 lutego 2013

słuchaj nierefomowalny mozesz to zrobic samemu w domu musisz odkrecic z tylu telewizora obudowe zdjac go i przeczyscic odkurzaczem ze małym pedzelkiem i zdjąć kurz albo autostrojenie ci coś szwankuje

Bozar
Bozar
  11 lutego 2013

Najlepiej zrobisz, gdy poszukasz na elektrodzie.pl.
A co do części, to przejdź się do lasu - na pewno znajdziesz kilka starych telewizorów (przynajmniej ja mam zawsze takiego farta :D), więc może coś będzie pasować. Ewentualnie możesz kupić byle jakiego Elemisa za grosze na allegro i przeszczepić trafopowielacz z niego.

pawciomistrz
pawciomistrz
  11 lutego 2013

bozar niech on zrobi tak jak napisałem w taką pogode to prędzej wystrzeli telewizor albo pęknie

Niereformowalny
Niereformowalny
  11 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno znajdziesz kilka starych telewizorów (przynajmniej ja mam zawsze takiego farta :D)

ta,ale to pozalewana elektronika xD poszło pudło do naprawy bo ja luta nie mam,zresztą po zabiegu nie mialłbym jak ruszyć tego cuda:P

Konto usunięte
Konto usunięte: słuchaj nierefomowalny mozesz to zrobic samemu w domu musisz odkrecic z tylu telewizora obudowe zdjac go i przeczyscic odkurzaczem ze małym pedzelkiem i zdjąć kurz albo autostrojenie ci coś szwankuje

czyszczenie to ja wykonałem kilka dni rpzed napisaniem tego tematu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: prędzej wystrzeli telewizor albo pęknie

:rotfl:
pawciomistrz
pawciomistrz
  12 lutego 2013

i zamów na portalu internetowym jakiś taki sam telewizor

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i zamów na portalu internetowym jakiś taki sam telewizor

Stary,Twoje porady są o kant :cenzura: rozbić... tv naprawione za 6 dyszek
pawciomistrz
pawciomistrz
  12 lutego 2013

a za ile kupowałeś telewizor

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a za ile kupowałeś telewizor

ja wyczuwam tu niezły troll jednak
Shaitan
Shaitan
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wyczuwam tu niezły troll jednak


mistrz
mistrz:

To chyba oczywiste...
Niereformowalny
Niereformowalny
  13 lutego 2013
Shaitan
Shaitan: mistrz: To chyba oczywiste...

xd
pawciomistrz
pawciomistrz
  13 lutego 2013

a kto to jest troll

Niereformowalny
Niereformowalny
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto to jest troll

mój stary,zamknijcie ten temat
pawciomistrz
pawciomistrz
  14 lutego 2013

co

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.