TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  3 lutego 2013 (pierwszy post)


Porzeba mi takiego głośnika który będzie dobrze wspolgrywal z telewizorem LG 47LM860V 47' 3D Smart LED TV (także wizualnie).
Mam mały salon więc kino domowe odpada.

Wasze propozycje?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

Jacek80
Jacek80
  3 lutego 2013

ogólnie takie coś nazywa się SoundBar
np. Philips CSS2115 - cena ok 550zł

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  3 lutego 2013

Nie znam sie na specyfikacjach tych sound barów ale ten philips chyba nie jest najlepszy, cena mówi za siebie. Potrzeba mi takiego który będzie obsługiwał Bluetooth zeby grać muzykę z telefonu/laptopa. Najlepiej z wbudowanym suboferem. Cena do 1500zł/£300

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  3 lutego 2013

po co sie tak meczyc?

TlPS
TlPS: Nie znam sie na specyfikacjach tych sound barów ale ten philips chyba nie jest najlepszy, cena mówi za siebie. Potrzeba mi takiego który będzie obsługiwał Bluetooth zeby grać muzykę z telefonu/laptopa. Najlepiej z wbudowanym suboferem. Cena do 1500zł/£300

muzyka? przesylana przez blutacz z jakiejs pamieci? to chcesz zrobic domowke czy pod telewizje podlaczyc glosnik i ogladac na tym glosniku programy? jak te 1 to bym propownowal podlaczyc komputer do telewizji karte muzyczna dokupic i podlaczyc glosniki,u mnie tak jest i wszystko gitara
rafal0302
rafal0302
  3 lutego 2013

kup kino domowe za 1500 można kupić spokojnie coś. Mały salon ? Mały to znaczy jaki 2 x 2 ?
Co ma wielkość pokoju do kina domowego ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.