pawciomistrz
pawciomistrz
  30 stycznia 2013 (pierwszy post)

jak wgrać aplikacje jakąś do tego telefonu

NicZaFriko
NicZaFriko
  31 stycznia 2013

Poprzez google play ? Stare Android market.

pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

tylko ze konta nie mam i nie mam play tylko normalny numer komurkowy

NicZaFriko
NicZaFriko
  31 stycznia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Google play to nazwa aplikacji dzieki której mozesz sciagnac aplikacje na swoj telefon .
Stara nazwa tego była Andorid market.
Wystarczy sie tam zarejestrowac o ile tego jeszcze nie zrobiłes i pobierac aplikacje .

+ polecam wgranie nowszego andorida do moze 2.3 bo pewnie masz 1.6 a to dosc stary .

pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

ja mam wersje 1.6 android ale ja nie chce sie rejestrować na stronach tylko chce samą aplikacje i jak wgrać tą aplikacje

DagixFire
DagixFire
  31 stycznia 2013

no to w takim razie pobierasz apk, wgrywasz na karte i instalujesz z menadzera plikow

pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

napisalem jak wgrac aplikacje co i jak pomuz

Avencast
Avencast
  5 lutego 2013

jeśli chcesz manualnie wgrac aplikacje to najlepiej sobie posciagaj z jakiejs stronki www pod twoja wersje androida
mozesz tez pobrac poprzez Android market ale jesli nie chcesz sie rejestrowac nigdzie i logowac to zostaje ci pobieranie aplikacji przez www na kompie a po tem wgranie ich na karte pamieci co do tego telefonu to radzil bym ci uaktualnic androida do 2.1 bo moga ci sie aplikacje czasami nie chcieć instalować , albo po zainstalowaniu telefon moze zaczac ci fiksować mianowicie sam sie wyłączać , zawieszac podczas rozmowy telefonicznej i przy próbie rozłączenia mozesz miec dalej połączenie ;D

pawciomistrz
pawciomistrz
  7 lutego 2013

przywracałem telefon i nie chce mi zainstalować sie na laptopie i zebym wgral sterowniki od nowa to musze miec plyte orginalna do niego a nie posiadam nic tylko telefon i ladowarke z usb

Avencast
Avencast
  11 lutego 2013

żadna siec/operator nie daje płytki sterującej do telefonu

pawciomistrz
pawciomistrz
  11 lutego 2013

nie mam zadnych sterowników

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.