Zadziora
Zadziora
  23 stycznia 2013 (pierwszy post)

Przy łączeniu się z internetem i próbą włączenia mozilli wyskakuje mi błąd:



wiecie o co chodzi?

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  23 stycznia 2013

Zainstaluj Mozille na nowo tylko wczesniej ją usuń i zobacz czy coś się zmieniło.

:lol2:i'm out:crylol:
Zadziora
Zadziora
  23 stycznia 2013

Zrobiłam tak i jak nie miałam mozilli to ten błąd i tak wyskakiwał. Na szczęście nie jest to uciążliwe, ale po co mi on?;p

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  23 stycznia 2013

Hm, bmcontroller.exe pochodzi od ZTE... więc pewnie masz modem zte, może reinstalacja sterowników do modemu pomoże, ewentualnie aktualizacja do nowszej wersji, jeśli została wydana.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Zadziora
Zadziora
  23 stycznia 2013

Koleś w salonie ery instalował, ale nie wiem czy to było przed instalacją. Jest to blueconnect i on się sam instaluje. To mówisz, żeby spróbować przeinstalować?

NicZaFriko
NicZaFriko
  23 stycznia 2013

odinstaluj wszystko od t-mobile , czyli blueconnet , potem sciagnij ccleaner .
I tamtym programem hest cleaner i rejest , w cleaner odznacz sobie tylko w mozilli hitorie itp zeby CI nie usunęło , a w rejestrze dajesz skanuj i potem napraw wszystkie , jesli masz xp zresetuj komputer a jesli viste albo win7 to bezpośrednio zainstaluj od nowa modem.

Zadziora
Zadziora
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: odinstaluj wszystko od t-mobile , czyli blueconnet , potem sciagnij ccleaner . I tamtym programem hest cleaner i rejest , w cleaner odznacz sobie tylko w mozilli hitorie itp zeby CI nie usunęło , a w rejestrze dajesz skanuj i potem napraw wszystkie , jesli masz xp zresetuj komputer a jesli viste albo win7 to bezpośrednio zainstaluj od nowa modem.


Spróbujemy ;)
pawciomistrz
pawciomistrz
  30 stycznia 2013

zainstaluj od nowa system

Jagdtiger
Jagdtiger
  30 stycznia 2013

Pawcio, weź wyjdź, trzaśnij drzwiami i nie wracaj...
Ni to trolling na poziomie, ni śmieszne, ni pomocne. Poćwicz.

pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

i to ci pomoze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.