AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  21 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam.

Od niedawna stałem się posiadaczem LG Swift L9, który działa na Androidzie 4.0. Jednak niebywałą wadą tego telefonu jest mała ilość pamięci wewnętrznej (~2.33 GB), przez co nie mogę instalować na niego większości gier.

Czy istnieje jakiś program, który będzie zarządzał instalacjami aplikacji, by te instalowały się na karcie pamięci? Lub jakiś myk, który "oszuka" system i będzie widział kartę SD jako pamięć wbudowaną? Chodzi mi o sposoby, które nie wymagają root'a. A jeśli takiej opcji nie ma, proszę o info jak można taki manewr wykonać po roocie.

I jeszcze takie szybkie pytanko, bo jestem świerzakiem w strukturze Androida: Czy istnieje jakiś motyw/aplikacja, która całkowicie zmieni styl telefonu? Bo z tego co narazie odkryłem, istnieją aplikacje zmieniające wygląd, ale każda jest od czegoś innego - od wyglądu ikonek/listy kontaktów/listy wiadomości/ekranu blokady. Nie ma jakichś aplikacji, które kompilują to wszystko w jedną całość?

verAchmed
verAchmed
  21 stycznia 2013

musisz zrootowac telefon :> google pomoze (:

verAchmed
verAchmed
  21 stycznia 2013

a co do zmiany wygladu wgraj sobie launcher

verAchmed
verAchmed
  21 stycznia 2013

aa jak masz roota to pobierz z google play "App 2 SD (app manager)" on pozwoli ci na przenoszenie aplikacji. google nie boli

verAchmed
verAchmed
  21 stycznia 2013

ogolnie polem zajrzec tutaj

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2072

verAchmed
verAchmed
  21 stycznia 2013

a dokladnie w ten temat:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2108775

masz wszystko opisane jak bum cyk cyk aby karte widzialo jak pamiec wew

SiedzeNaKurze
SiedzeNaKurze
  22 stycznia 2013

Profesjonale nabijanie postów, jestem pod wrażeniem. :D

A jak wejdziesz w ustawienia -> aplikacje -> dana aplikacja x to nie masz opcji by przenieść dane na kartę pamięci? Dla mnie to rozwiązanie było wystarczające, chyba że ktoś chce się bić o każdy kilobajt. (;

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.