kolopomidoro
kolopomidoro
  20 stycznia 2013 (pierwszy post)

Jak ustawić żeby GG było na hasło i się logowac za każdym razem?

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: GG

http://aqq.eu

;]
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

wydaje mi sie,ze w ustawieniach gadu-gadu.

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 stycznia 2013

Odznaczy "zapamiętaj hasło" i wtedy będzie go pytać :> chyba tak to szło nie wiem dokładnie bo nie korzystam z tego syfu od kilku lat dokładniej od wersji 7.7

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

niereforma- a aqq? to jest cudo? haha,poderwalem dziewczyne jakies pol roku temu jakiegos admina :D dowiedzialem sie po fakcie... zaczalem z nia gadac potem on wszedl zobaczyl archiwum i po prostu zasypal mnie wiadomosciami od siebie moze mial jakiegos bota czy cos ale musialem kompa zresetowac bo nic nie moglem zrobic :D bylo tak juz z 2 razy,tego juz nie uzywam

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

no i oczywiscie jak uruchamialem aqq to potem jak sie zalogowalem to po 5 minutach znowu zaczal spamowac :D a po chyba 4 dniach juz konta nie mialem L:D

Niereformowalny
Niereformowalny
  20 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: niereforma- a aqq? to jest cudo? haha,poderwalem dziewczyne jakies pol roku temu jakiegos admina :D dowiedzialem sie po fakcie... zaczalem z nia gadac potem on wszedl zobaczyl archiwum i po prostu zasypal mnie wiadomosciami od siebie moze mial jakiegos bota czy cos ale musialem kompa zresetowac bo nic nie moglem zrobic :D bylo tak juz z 2 razy,tego juz nie uzywam

stary,nie wiem co brałeś,ale gwiazdę na styczeń to Ty masz xD

http://forum.aqq.eu/topic/11371-zbanowali-mi-konto-bo-poderwalem-dziewczyne-admina/
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

K***a tak było :(

pawciomistrz
pawciomistrz
  25 stycznia 2013

wlanczasz gg 11 i klikasz swoj nr gg i zapamiętaj haslo i jezeli ci pomogłem daj pomógł

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.