Niereformowalny
Niereformowalny
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)

Mam pytanie.Czy da rade sposobami domowymi bez użycia jakiegoś specjalnego sprzętu sprawdzić czy komputer ma przebicia? Ostatnio dość często borykam się z problemem pt niedziałający mikrofon,fakt faktem w jednych słuchawkach kable wręcz były wyrwane więc mogły przestać działać,wdrugich zaś śladu wyrwanych kabli brak a słuchawki nowe,mikrofon ni stąd ni zowąd przestaje działać (sprawdzany na dwóch innych cpu) też nie działał.Wczoraj zakupiłęm następne słuchawki z mikro,wszystko pięknie siedzimy na skajpie i nagle szum,buczenie.Resetowałem sprawdzałem ustawienia mikro (rejestrator dźwięku wyłapuje non stop sygnał wysyłany z mikro) tak jakby ktoś nawijał dziś oddam go na rachunek i wezmę następne,ale boje się,że śpiewka się powtórzy.Jest szansa,że płyta główna rozsadza TYLKO mikrofony jakimś przebiciem? :s

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 stycznia 2013

edit: aktualnie mikrofon działa bez zarzutu :zonk: :wtf:?

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 stycznia 2013

Sprawdziłem drugi mikro gdy ten pierwszy zaczął dziwnie buczeć,i jest czysto także to chyba wada produkcyjna;) do reklamacji i tyle do zamknięcia :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.