xchuckiex
xchuckiex
  17 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam. Jestem kompletnie ciemny jeśli chodzi o komputery, elektronikę, dlatego pytam :D
Czy jest możliwość aby do głośników komputerowych creative 2:1 podłączyć dodatkowo taki głośnik http://allegro.pl/dwudrozna-kolumna-300w-vdsg8-zobacz-i2928978561.html
Dodam, że musiałbym podłaczyć pod dwójnik mini jacka, bo nie mam więcej wejść przy suboferze

Theo
Posty: 2167 (po ~147 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
Theo
  17 stycznia 2013

a jaka masz karte dzwiekowa w komputerze 2.1
czy moze masz 5.1

...

xchuckiex
xchuckiex
  17 stycznia 2013

Oj nie wiem nawet jak to sprawdzić

sterownik VIA High Definition Audio

NicZaFriko
NicZaFriko
  17 stycznia 2013

podlaczajac to do karty czy wzmacniacza to kable sie tak nagrzeja ze polowa pojdzie z dymem jak podniesiesz glosnosc..

xchuckiex
xchuckiex
  17 stycznia 2013

yyy polecacie cos mniejszego ;d ?

Theo
Posty: 2167 (po ~147 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
Theo
  17 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: yyy polecacie cos mniejszego ;d ?

jak bys mial wyjscie 5.1
to polecam kupic fajny zestaw uzywany creativa 5.1
5 malych glosnikow i subwofer - sam mam cos takiego i naprawde daje czadu
jak co moge odsprzedac za psie pieniadze bo lezy w domu
:D

...

RaDiK88
RaDiK88
  18 stycznia 2013

ogólnie parametry kolumny dupy nie urywają możesz zaryzykować i zamiast statelitek podłączyć jakieś kolumny no od wierzy czy coś u kumpla z Altusami grało to zacnie

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 stycznia 2013

dokladnie kup karte muzyczna w sklepie komputerowym na glosniki 5.1 ,potem kup po prostu glosniki 5.1 creative i mi sie wydaje,ze wystarczy ci tyle. no chyba,ze chcesz rozkrecac jakas sale imprezowa to juz wyzsza ranga

pawciomistrz
pawciomistrz
  25 stycznia 2013

creative ja mam glosniki 3 :1 latwe do podlaczeni i obok tego regulacje masz i sie nie przepala w ogóle polecam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.