kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  15 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam chcialbym kupic sluchawki w okolicy 100zl. Nie musza miec mikro. Glownie do siedzenia na kompie, gram troche w gry typu CoD Itd sporo siedze na Ts. Wiadomo slucham muzyki itd. Moje opcje to AKG k 511 Mozna wyrwac za okolo 100zl troche drozsze sa AKG K512 mk II oplaca sie dolozyc te 20-30 zl? Moge tez dostac jakies uzywane Seny HD 205 oplaca sie ? Tylko jak dla mnie np 202 sa duzo mniej wygodne od tych AKG. Moge tez dostac Superluxy 668B z tym ze uzywane za jakies 80-90 zl jest sens? Co proponujecie?

ZacnyUserIsBack
ZacnyUserIsBack
  15 stycznia 2013

Ja ostatnio kupiłem Sony mdr-xb500. Nie pamiętam ile kosztowały, bo cena nie była podstawowym kryterium. Ale coś koło dwóch pak.

Słuchawki polecam z czystym sumieniem, niskie tony nieźle. Gorzej z wyższymi tonami, ale to wszystko kwestia dobrego ustawienia odtwarzacza.
Poduszki zakrywają całe ucho, doskonałe wytłumienie dźwięków z otoczenia. Poduszka miękka, ucho nie boli. Są dość duże i trzeba się przyzwyczaić, ale na dłuższą metę super.

Niższe, starsze modele są o wiele tańsze, więc może znajdziesz coś do tej Twojej stówy.
______________________

Rada: nie kieruj się ceną, jako najważniejszym kryterium. Zastanów się, czego wymagasz od słuchawek i do czego mają służyć? Poczekaj, aż będzie Cię stać na nie i takie kup.
Rada 2: AKG za 100 PLN? Nie polecam. To jak Mercedes za 60 tysięcy, do niczego. Chcesz szpanować napisem z boku? Kup Phillips, bo w tym kraju nikt nie zna AKG.

Patriotaa
Patriotaa
  15 stycznia 2013

Polecam ci słuchawki takie jak ja mam.Kupiłem dwa lata temu używane i do dziś chodzą.
Sony Mdr-v300

ZacnyUserIsBack
ZacnyUserIsBack
  15 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony Mdr-v300


Okropne. Muszą być strasznie niewygodne.
Porównaj je sobie proszę z moimi na sony.pl, są słabsze pod każdym względem.

Lepiej kupić lepsze i droższe, niż potem żałować.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 stycznia 2013

wszystko dobre,nawet te w tesco czy media markt media expert te co maja super extra bass. tylko nie kupuj manty bo to jest po prostu smiech

MichaU
MichaU
  15 stycznia 2013

nie wiem po ile w pl stoja, ale calkiem dobre sa skullcandy. ja mialem bodajze titan (nie titanium)

Lucas
Lucas
  15 stycznia 2013

Możesz dołożyć jeszcze z 20zł i masz dobre Creative Fatality.

Hunterimpuresoul
Hunterimpuresoul
  16 stycznia 2013

najlepiej jest pójść do sklepu gdzie można przetestować słuchawki i wybrać najlepsze. chyba w saturnie tak jest

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  17 stycznia 2013

Dzieki za odpowiedzi. Zamowilem juz AKG K512 mkII. Bylem wlasnie w media posluchac co jak gra. Uznalem ze seny 202 sa przecietne i strasznie niewygodne w porownaniu do nich maja moze i wiecej basu chwilami tylko nie sa zle, ale gorsze od tych. Sluchalem tez AKG 514 ale tu cena jest juz znacznie wyzsza:/ Koss ur itd jest tez na moje ucho troszke gorszy moze nie jestem znawca to tylko moja opinia. Co do Fatality to sluchalem mialem je na glowie nawet i kilka godzin i jak dla mnie lipa jest po pierwsze niewygodne sa po 2 maja mala zywotnosc ze sie tak wyraze. Skulle sa fajne, ale cena raczej nie ta :}

MichaU
MichaU
  17 stycznia 2013
kaziu4442
kaziu4442: Skulle sa fajne, ale cena raczej nie ta :}

z ciekawosci, po ile je widziales w sklepie?
NicZaFriko
NicZaFriko
  17 stycznia 2013

SENNHEISER HD201 , kupisz spokojnie do 100 zl, bez zbednego pierniczenia, te sluchawki sa jak Dosia , jak nie widać różnicy z drogimi to po co przepłacać. Nie ma w ogole roznicy , ba nawet drozsze sluchawki sa gorsze.. Hd 201 zobaczylrm kiedys ze uzywaja w radiu tok czy rm fm , a nie jakies dr.dre beats..

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  22 stycznia 2013

Hmm w sklepie praktycznie ich nie ma bynajmniej w media czy cos :P Byly ten najtanczy model cos kolo 80 zl ale to wiesz xd Nom tak ale tez to troche glupota kupic 201 jak 202 dostane za sto pare xd ?

NicZaFriko
NicZaFriko
  22 stycznia 2013

senki hd202 sa do kitu , i popatrz sobie na necie kazdy CI to napisze .
201 maja ladny przyjemny dziwek , a 202 walenie bassem który jest totalna porażka.
NIe zawsze nowsze znaczy lepsze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.