flakes
Posty: 23 (po ~132 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
flakes
  14 stycznia 2013 (pierwszy post)

Siemanko mama siedzi w angli i kupiła sobie laptopa hp pavilon g6 red. (stary padl), ma też internet angielski ,,three" taka 3;d i ma problem z zainstalowaniem i połączeniem się z tym netem.. macie jakieś propozycje jak to można zrobić? bo ja już swoje wszystkie pomysły wykorzystałem..

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 stycznia 2013

Wsadzasz kartę sim do modemu
potem modem do usb , czekasz az zainstaluje sie oprogramowanie
po zakończonej instalacji program pewnie poprosi o kod PIN karty.. Podajemy , i otwiera się programik pokazujący moc sygnalu, powiedzmy lapie 3 kreski hsdpa bądź edge dajemy polacz z siecia czy z internetem i powinno hulac kazde modemy sa takie same

flakes
Posty: 23 (po ~132 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
flakes
  14 stycznia 2013

no wlasnie sie nie instaluje oprogramowanie

Jagdtiger
Jagdtiger
  14 stycznia 2013

Sprawdź na stronie producenta modemu czy ma sterowniki przewidziane do użycia z Win8.
Na Win7/Viście się instalowało?

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 stycznia 2013

System requirements

Compatibility MAC: 10.5, 10.6, 10.7
Compatibility Windows: 2000, XP, Vista, 7

To znalazłem do najpopularniejszego modemu od three.. Jak widać 8 noe ma ale kuzwa dziwne to bardzo ze 8 tego nie instaluje.. Bardzo dziwne

MichaU
MichaU
  15 stycznia 2013

zainstaluj w trybie zgodnosci z win7 powinno dac rady. ja tak czesc sterownikow instalowalem do swojego hP jak sprawdzalem co ciekawego zrobil microsoft.

flakes
Posty: 23 (po ~132 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
flakes
  16 stycznia 2013

zadna z waszych rad nie pomogla :) ale juz na szczescie internet dziala :) dzieki wszystkim temat do zamkniecia:)

MichaU
MichaU
  18 stycznia 2013
flakes
flakes: ale juz na szczescie internet dziala

a co pomoglo ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.