Lucas
Lucas
  13 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witajcie

Posiadam router w neostradzie TP-LINK TD-W8901G. Czy jest możliwość aby zobaczyć czy ktoś niepowołany się połączył z moim routerem?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  13 stycznia 2013

nie ma takiej mozliwosci. no ewentualnie przez jakas zapore np malwarebytes antimalware wybierasz opcje zapisuj log rejestru ruchu sieciowego i wyswietla ci sie IP uzytkownika. Ale po co ci IP kogos...?

Lucas
Lucas
  13 stycznia 2013
Lucas
Lucas: Czy jest możliwość aby zobaczyć czy ktoś niepowołany się połączył z moim routerem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co ci IP kogos...?

Ale co ma związek między jednym na drugim? Chcę tylko wiedzieć ile urządzeń jest połączonych z moim routerem.
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  13 stycznia 2013

oOZyxak0o, człowieku, jak nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj... Mbam nie ma możliwości przeglądania ruchu sieciowego jaki przechodzi przez router, poza tym nie jest zaporą, a programem antymalware.

Lucas
Lucas: Posiadam router w neostradzie TP-LINK TD-W8901G. Czy jest możliwość aby zobaczyć czy ktoś niepowołany się połączył z moim routerem?

Router powinien mieć taką możliwość, zaloguj się na router i tam poszukaj, podejrzewam, że gdzieś w zakładce "Advanced setup" lub "Access Management" http://www.tp-link.com.pl/Resources/document/Troubleshooting_Guide_for_Tren.pdf tutaj masz jakiś podręcznik użytkownika.
Ewentualnie możesz skorzystać np z tego programu http://www.softperfect.com/products/wifiguard/

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Lucas
Lucas
  13 stycznia 2013
Pafel
Pafel:

Dzięki za świetny program. Wychwytuje wszystkie urządzeni które mam podłączone pod WIFI typu telefony nawet też. :)

Wielki PLUS dla Ciebie! ;)
Temat do zamknięcia.
rafal0302
rafal0302
  14 stycznia 2013

Jak masz wątpliwości to ustaw filtr na MAC.
Nikt Ci nie wejdzie no chyba ze sklonuje MAC-a któregoś z Twoich urządzeń.

Lucas
Lucas
  16 stycznia 2013
rafal0302
rafal0302: Jak masz wątpliwości to ustaw filtr na MAC.

U mnie to nie wypali, bo dużo do mnie przychodzi znajomych i czasem chcą chociaż przez telefon się na chwilę podłączyć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.