eysexylady
eysexylady
  13 stycznia 2013 (pierwszy post)

Hejka, mam pytanie w związku z pewną grą ktora juz proboje znaleźć jakies dobre pare miesiecy, wiec myslalam ze moze tu ktos mi pomoze.
Rozchodzi mi sie o gre ktora kiedys byla na PS , jazda autem w tym podobie cos bardzo podobnego do San Andreas. Jezdzilo sie praktycznie po wioskach, ktos mi kiedys powiedzial ze gra sie nazywa " Mc Driver " ale nie doszukalam sie. Wie moze ktos jak naprawde gra sie nazywa?

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  13 stycznia 2013

San Andreas to nie gra wyścigowa. Tam jazda samochodem to dodatek rozgrywce. Mało precyzyjnie więc nie dziwo że nie możesz znaleźć. Może Saint Rowtteż się jeździ autem i w ogóle... he he:lol:

Jagdtiger
Jagdtiger
  13 stycznia 2013

Dobrze, że nie "Mc Donald's" ;)
Gra była na PS1? Jakieś szczegóły może? Co to było, asfaltówka, off road? Może chodzi Ci o Driver albo Driver 2?

Myer
Myer
  13 stycznia 2013

Z tym Mc Driverem mnie r***ebało na całego :D :hahaha:, pytanie jeszcze na którego PS'a ta gra? :D 1,2,3? a może Vita? ;p

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  13 stycznia 2013

driver 1 lub gta 2 a moze need for speed most wanted ja jak nie to screamer 4x4

Myer
Myer
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze need for speed most wanted

Od kiedy w NFS Most Wanted po wsi się jedzie? :P, GTA 2 na konsole Play Station? o.O, już bym bardziej jakiegoś Colin Mcrae Rally obstawiał jakiegoś niż to co wymieniłeś :P, lub starego ale jarego Need for Speed: Hot Pursuit (byle jaka część :D)
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  13 stycznia 2013

Yyy.... A moze to jest....
Farming symulator.... tez sie jezdzi roznymi maszynami i w ogole...
:crylol:

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 stycznia 2013

Driver jak nic

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 stycznia 2013

wlasnie chcialem powiedziec hot pursuit ale nie moglem sobie przypomniec. ale podobno driver

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.