KreatorMarzen
KreatorMarzen
  6 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam. Oto obiecana recenzja telefonu ze stacji media droid.



Zaczne moze od wygladu. Otoz jest to nic innego jak kopia Samsunga Galaxy Note, co nie zmienia faktu ze to bardzo ladny i przyjemny model. Jakos wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Mimo iz sa to plastiki, sa bardzo dobrze spasowane, nic nie odstaje i nie trzeszczy.

Ogolna specyfikacja:
Smartfon z systemem Android 4.x ICS, dual SIM, 3G WCDMA/GSM, ekran WVGA 5" 800x480ppi, kamery: 5MPix AF i 0,3MPix front, dioda podświetlenia, procesor 1GHz, WIFI 802.11 b/g, GPS+AGPS, Bluetooth 2, flash 4GB, obsługa karty micro SD do 32GB

Dotad nie mialem zadnego problemu z uzytkowaniem, faktem jest ze to tylko 1 rdzen i malo pamieci, czasami zwalnia znaczaca, sam system dostajemy czysty bez zbednego smiecia co na pewno trzeba dac na plus ;)

Bardzo dobre rekacja ekranu na dotyk, telefon fabrycznie jest zabezpieczony podwojna folia ochrona plus 1 zapasowa w zestawie. Dobre wsparcie ze strony producenta. Obsluga dual - sim to piekna sprawa. Mam teraz Orange i Play.... wiec rozmowy za free plus super internet w HSDPA. Mozna by sie czepiac ze sa lepsze telefony i szybsze, to fakt ale ten naprawde spelnia wszystkie funkcje.... minusem na pewno jest aparat ktory nie jest rewelacyjny. Muzyka i dzwiek na 4+ aplikacje pobierane z google play bezproblemowo. Wiekszosc aplikacji dziala i nic nie tnie...
Moje typy:
GO SMS Pro

ActiveGPS - GPS booster

Adobe Flash Player 11

Adobe Reader

Advanced Mobile Care

AirDroid

AlarmDroid

BSPlayer media

Dolphin Browser

Facebook

GG

Gmail

Menedżer Plików
Rhythm Software

Mobile Counter - 3G, WiFi
Invent Venture

Operator
Michał Polański

Street View w Mapach Google

Super aTool Box-cache battery

AnTuTu Benchmark

Moje Orange

Play24

TouchPal Keyboard

Wallpaper Wizardi

Zoner AntiVirus

Zawartosc opakowania tez bardzo przyjemna:


Znajdziemy w nim:
Telefon
Ladowarke z koncowka USB (odpinana)
Bardzo dobre sluchawki, aczkolwiek niezbyt ladne ;)
Folie ochronna
Instrukcje obslugi
Bateria 3200 mAh

Za cene 800 zl jest tego wart, mysle ze po zrootowaniu bylby jeszcze lepszym urzedzeniem, ale to tylko dla zaawansowanych ;)

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 stycznia 2013

lol tylko po co to komu? w polsce? strach się bać wyciągnąć coś takiego bo bieda i ktoś ukradnie

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 stycznia 2013

ale cena jak na osiągi bardzo trafna

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  6 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: lol tylko po co to komu? w polsce? strach się bać wyciągnąć coś takiego bo bieda i ktoś ukradnie


Bieda w sensie ze slabo wyglada czy ze bieda w kraju ?

No 5 cali jak zobaczylem po otwarciu pudelka to padlem, strasznie nie porczny jest czasami ale idzie sie przyzywczaic no i problem noszenia w kieszeni.... ehh... Ale do ceny jest bardzo fajny bo 800 zl to nie 1500 czy nawet 2000 zl ;)

Wiec z czystym sumieniem moge polecic, denerwuje Mnie tylko zmulanie androida ;)
Wszystko trzeba robic recznie lub przez program, tzn wlaczanie sie aplikacji i zwalnianie pamieci ;)
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  6 stycznia 2013

O sorry, zrozumialem, no kurde jakby chcieli mi go buchnac to chyba bym zabil i bronil bym bardziej jak wlasnej dziewczyny :lol:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 stycznia 2013

czyli tak jak myślałem zawalili dużo niepotrzebnych rzeczy by zaszpanować przez co musisz czyścić pamięć. ale jeżeli część aplikacji można swobodnie odinstalować bez roota,nie widzę problemu :D Takiego sprzętu raczej nie nosi się w kieszeni 5 cali to trochę jest,więc albo plecak albo jakaś podręczna torba,polecam.

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  7 stycznia 2013

O tym samym pomyślałem że bez plecaka ani rusz ;-)
Teraz jest zima więc kieszenie się na niego znajdą gorzej będzie w lecie :-P
Sam system muli od aplikacji no ale po to są żeby instalować :-D

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 stycznia 2013

po to są zeby instalowac ale to jest chore gdy telefon muli. inaczej,gdy jestes maniakiem dziesiatek aplikacji... ja bym polowe z tego wywalil po prostu np orange,play i te inne duperelki

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  7 stycznia 2013

Orange play akurat się przydaje jak reszta ;-)
I tak starałem się ograniczyć do minimum :-P

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 stycznia 2013

daj pan spokój :D po co ci to do życia ;D

thomas893
thomas893
  11 stycznia 2013

To już lepiej wziąć MT-7005, bo obsługuje Aero2 i ma lepsze bebechy (tyle, że bateria mniejsza)

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  12 stycznia 2013

No w sumie lepiej lub ten model tyle że 2 -Ke bo już ma 2 jaja. Poza tym ten model o którym mówisz po prostu mi się nie podoba ;-) ten też obsługuje Aero2 :-)

thomas893
thomas893
  12 stycznia 2013

Ja osobiście czekam aż wejdzie w końcu Pentagram Monster na rynek i na jego pierwsze opinie, bo szukam właśnie niedrogiego dualsima. Będę się zastanawiał między nim, ZTE v970 lub właśnie Imperiusem ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.