oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 stycznia 2013 (pierwszy post)

jak znacie to podajcie multiplayera do GTA4 (czysty,bez dodatku EFLC) Wcześniej miałem kupioną płytę jednak po 3 formacie komputera skaner tak ją zarysował,że nie mogę po prostu jej odpalić. Pobrałem czyste GTA4 bez dodatku,wersja hm bez patcha 1.0.7.0 i pozostałych po prostu czyste gta4 i teraz multiplayer mi nie działa założyłem konto na socialclub wszystko gitara ale po chwili czarny ekran i się wyłącza gra. Wcześniej chodziło bez problemów,komp jest OK bo inne gry chodzą dobrze.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 stycznia 2013

netframework i biblioteki activeX i inne duperele jak biblioteki directa potrzebne do uruchomienia mam zainstalowane...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 stycznia 2013

dodam,że gta 4 kampania chodzi bez problemu,multiplayer czarny ekran i się wyłącza po 20 sekundach

cobra1994
Posty: 12 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
cobra1994
  12 stycznia 2013

Może kup orginal. Nie jest już taka droga ta gra jak kiedyś. :) ale jeśli chodzi o to to może sprawdź jakie masz aktualizację na kartę graficzna. Jaki SP. A wogóle jakiego masz windowsa?

ZacnyUserIsBack
ZacnyUserIsBack
  16 stycznia 2013
cobra1994
cobra1994: Może kup orginal. Nie jest już taka droga ta gra jak kiedyś. :) ale jeśli chodzi o to to może sprawdź jakie masz aktualizację na kartę graficzna. Jaki SP. A wogóle jakiego masz windowsa?


Umiesz czytać?

______________________________

Trolu, piraty są często źle krakowane i mają błędy. Spróbuj reklamować płytę, albo zamówić nowy nośnik z kopią u polskiego dystrybutora gry. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.