Tomasz
Tomasz
  16 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam mam jasna karnacje a chcialbym jakis krem do twarzy ktory mi przyciemni skore. Zadnych samoopalaczy i solarium ktory nie pozostawia smug i nie trzeba go nakladac starannie jak samoopalacz i zeby nie bylo plam. W korzystnej cenie. :-) zebym mogl go dostać w drogeriach natura, rossman. Licze na wasza pomoc. ;-)

SoDope
SoDope
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nic co nie jest samoopalaczem/bronzerem nie przyciemni ci skóry, a jeśli ktoś coś takiego wymyślił to ciekawa jestem jakimi zasadami się to coś kieruje bo na pewno nie żadnymi poznanymi;)


chyba, że ma na mysli coś takiego jak wypuścił 'Gosh' że nakładasz ten żel - skróa jest ciemna ale zmywasz to i masz normalną :crylol:
pijana
pijana
  16 grudnia 2011

Mi się wydaje, że jemu chodziło o krem stopniowo brązujący. Ale takie też trzeba nakładać starannie, nie ma cud-kremów, które nałożysz byle jak i same się równomiernie rozłożą :zonk:

SoDope
SoDope
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o krem stopniowo brązujący.

no mnie też się tak wydaje ..

Konto usunięte
Konto usunięte: które nałożysz byle jak i same się równomiernie rozłożą

pewnie - niczego tak nie ma.. tusz do rzęs też się sam nie 'rozkłada'
Adidasowa
Adidasowa
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety ale na tym opakowaniu jest 'ABY NAPISANE, że to ma niby robić ale tego nie robi'...

eee tam, zależy może od skróry :woot: bo mi np bo długim codziennym stosowaniu poprawił rzeczywiście koloryt skóry ;)
SoDope
SoDope
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eee tam, zależy może od skróry

taaaa od składu pewnie zależy :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 grudnia 2011

Pij sok z marchwi.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  16 grudnia 2011

Yves Rocher ma bardzo przyjemne kremy do twarzy, np INOSITOL krem brązujący na pierwsze zmarszczki 25+ :-) polecam.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  16 grudnia 2011

eee.. ew. jeżeli nie ma być na pierwsze zmarszczki to:
http://www.yves-rocher.com.pl/nawilzajaco-brazujacy_krem_do_twarzy

Darunia511
Darunia511
  17 grudnia 2011
Tomasz
Tomasz: Witam mam jasna karnacje a chcialbym jakis krem do twarzy ktory mi przyciemni skore. Zadnych samoopalaczy i solarium ktory nie pozostawia smug i nie trzeba go nakladac starannie jak samoopalacz i zeby nie bylo plam. W korzystnej cenie. :-) zebym mogl go dostać w drogeriach natura, rossman. Licze na wasza pomoc. ;-)

W Avonie kiedys było coś takiego :woot:.
WrednaDiablica
WrednaDiablica
  20 grudnia 2011

Wysmaruj morde gownem i heja sku rwysynu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.