KolorowaAnn
Posty: 80 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KolorowaAnn
  11 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam ! Mam mały problem i mam nadzieje, że zakupoholiczki mi pomogą ! :) Chodzi mi konkretnie o sklep internetowy ASOS, którego ubrania można kupić również na allegro. Mam ochotę zamówic pewną sukienke tylko nie mam pojęcia jak tam wygląda rozmiarówka. Możecie mi pomoc ? Bardzo prosze o pomoc, jeżeli któras z was miala do czynienia z ubraniami tej firmy, konkretnie sukienkami ! :)

KolorowaAnn
Posty: 80 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KolorowaAnn
  11 grudnia 2011

Jeżeli nie masz pojęcia o czym mowie to po prostu zostaw komentarz dla siebie a daj się wypowiedzieć bardziej pojętnym.

KolorowaAnn
Posty: 80 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KolorowaAnn
  11 grudnia 2011

Własnie nie do końca 'nie powinna kłamać', róznie to bywa.

SoDope
SoDope
  11 grudnia 2011
KolorowaAnn
KolorowaAnn: Własnie nie do końca 'nie powinna kłamać', róznie to bywa.

Nie powinna kłamać po jeżeli rozmiarówka byłaby kłamliwa to straciliby dużo klientów przez internet.

;]
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 grudnia 2011

ja bym uwazal.

kupilem dzinsy z asosa, zazwyczaj nosze 31 w pasie i 34 na dlugosc. zamowilem 32, bardzo obcisle, wzwod powodowal ból

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

feuliette
KolorowaAnn
Posty: 80 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KolorowaAnn
  12 grudnia 2011

no coz, wiec wychodzi na tyo, iż rozmiarowka sporo zaniżona. dziekuje za informacje ;)

Ewelina9419
Ewelina9419
  15 grudnia 2011

Kolezanka kupowala kilka miesiecy temu sukienke na wesele.Nosi rozmiar S i taka tez zamowila ale pozniej okazalo sie ze jest na nia za mala..

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 grudnia 2011
KolorowaAnn
KolorowaAnn: Chodzi mi konkretnie o sklep internetowy ASOS


ASOS ma fajne ciuchy, z jakoscia bywa roznie. Najfajniejsze maja buty.
Rozmiarowka nieco naciagnieta, wiec ja bym brala o pol/ jeden rozmiar mniejszy.

Ja mam 174cm i zazwyczaj ubieram sie w Regular albo Tall. Petite wydaje mi sie dla kobiet o wzroscie max. 160 :woot: Wez pod uwage, ze Petite nie jest odpowiednikiem tuszy a wzrostu. Bluzki zazwyczaj maja nieco krotsze rekawy, sukienki i spodnie tez sa krotsze.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na oficjalnej stronie Asos (o ile taka jest).


Jest. Asos mega popularny w Anglii...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  15 grudnia 2011
massacre
massacre: Ja mam 174cm i zazwyczaj ubieram sie w Regular albo Tall. Petite wydaje mi sie dla kobiet o wzroscie max. 160 Wez pod uwage, ze Petite nie jest odpowiednikiem tuszy a wzrostu. Bluzki zazwyczaj maja nieco krotsze rekawy, sukienki i spodnie tez sa krotsze.

Szkoda, że u nas tego nie ma, ja lubię i muszę mieć nerki ZAKRYTE, a tu wiele bluzeczek (nawet w rozmiarach L-XL) ledwo do kości biodrowych sięgają :zonk: W gazecie kiedyś robili jakieś porównanie i się CIESZYLI, że w Zarze wszystkie nogawki są tej samej długości, bo jedna sobie podwinie, a dla drugiej będą super, no ja ebię :zonk:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że u nas tego nie ma, ja lubię i muszę mieć nerki ZAKRYTE, a tu wiele bluzeczek (nawet w rozmiarach L-XL) ledwo do kości biodrowych sięgają W gazecie kiedyś robili jakieś porównanie i się CIESZYLI, że w Zarze wszystkie nogawki są tej samej długości, bo jedna sobie podwinie, a dla drugiej będą super, no ja ebię


Wiem, czuje Twoj bol. Mialam ten sam problem w PL. Tutaj kupuje w wersji Tall wlasnie po to by miec zakryte wszystko tak jak trzeba. Nogawki lubie miec dluzsze i tak samo z rekawami. Sa przecietnie 7-12cm dluzsze niz w tym samym rozmiarze co Regular. To czasem bardzo duzo daje.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.