SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011 (pierwszy post)

Od jakiegoś czasu jako, że jestem bardzo blada wspomagam się samoopalaczami.
Zazwyczaj były to 'chusteczkowe' samoopalacze od niedawna zwykłe w formie kremu..

Stwierdziłam, że czas się 'unowocześnić' :ziober2: i zastosować coś łatwego jak airbrush :D

I tutaj pojawia się problem - szukając co znalazłam aby taki ze Sephory


I nawet nie wiem czy on jest taki .. jaki bym chciała.
Chciałabym coś takiego żeby była widoczna lekka mgiełka (jak dezodorantem :ziober2:) gdy aplikuje samoopalacz a nie tak jak jest aplikator np w olejkach do opalania leci strumień 'wielkich' kropelek produktu...

Dziewczyny czy macie jakieś samoopalacze w spray'u ? które by się nadawały do twarzy ?
ewentualnie jakieś inne nadające się do twarzy ?
nie chce kremów koloryzujących

cena - tak myślę ceną w granicach normalności do max 50 złotych..

SoDope
SoDope
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no ja np samoopalacz nakładam ręką i nie mam zacieków .. może to kwestia tego jak nakładam .. bo mam opracowany sposób, że od góry do dołu, żebym nie przesadziła z nadmierną ilością...

Killuminati
Killuminati: L'Oreal Sublime bronze

nie wiem czy on jest dostępny u mnie w Rossmanie .. :D
Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja np samoopalacz nakładam ręką i nie mam zacieków .. może to kwestia tego jak nakładam .. bo mam opracowany sposób, że od góry do dołu, żebym nie przesadziła z nadmierną ilością...

ja zawsze nakładałam od dołu do góry :woot:
SoDope
SoDope
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zawsze nakładałam od dołu do góry

wiesz czy od góry do dołu czy od dołu do góry to jeden ciul .. gorzej, żeby nie jeździć 10 razy blisko nosa a potem .. piękna opalenizna przy ustach i na policzkach :crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz czy od góry do dołu czy od dołu do góry to jeden ciul .. gorzej, żeby nie jeździć 10 razy blisko nosa a potem .. piękna opalenizna przy ustach i na policzkach

tak tamto wyżej napisałaś, że myślałam, że źle to robiłam :rotfl: moja koleżanka, tzn rok młodsza, taka Ada, raz jak sobie twarz wyciapała samoopalaczem to myślałam, że się przwróce ze smiechu w szkole :rotfl: Przy włosach takie jakby się nie myła, a cała twarz dosłownie czarna! :rotfl: pomijam fakt, że szyja była biala, bo naturalna jej karnacja to jest bielusieńka :mrgreen:
SoDope
SoDope
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wg mnie każdy powinien mieć swój sposób nakładania samoopalacza i tyle ... każdy jest dobry o ile nie widać .. masakry na twarzy XD
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie każdy powinien mieć swój sposób nakładania samoopalacza i tyle ... każdy jest dobry o ile nie widać .. masakry na twarzy XD


to ja tak miałam za młodu xD
miałam jechać do Gliwic , nałożyłam se na pyska a ja wyszłam na światło dzienne to kurdee , oszalałam ze swojej glupoty xD poleciałam do domu , zmywałam twarz 10x i jakos poszło , no tak bym w zyciu nie wyszła z masakrą na gębie XD

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie każdy powinien mieć swój sposób nakładania samoopalacza i tyle ... każdy jest dobry o ile nie widać .. masakry na twarzy XD

no to wiadomo, trzeba umieć go nałożyć, dlatego ja trzymam się od tego z daleka :mrgreen:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to wiadomo, trzeba umieć go nałożyć, dlatego ja trzymam się od tego z daleka


noo , ja juz tez ;p
wole sb isc na te solarium ;p

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: noo , ja juz tez ;p wole sb isc na te solarium ;p

no dokładnie, wtedy wiem, że nie bedzie przypadłu :rotfl:
Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przypadłu

przypału* :and:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokładnie, wtedy wiem, że nie bedzie przypadłu


exactly :mrgreen:

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: exactly

zamykamy temat? :crylol:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zamykamy temat?


nie wiem xD
nie moja działkaa ;D

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny czy macie jakieś samoopalacze w spray'u ? które by się nadawały do twarzy ? ewentualnie jakieś inne nadające się do twarzy ?

nie ryzykuje w sprayu, co najwyzej jak juz to na nogi, ale ogolnie nie.
osobiscie do ciala i do twarzy uzywam samoopalaczy z loreala - sublime bronze - o tych:
- cialo
- twarz
Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: nie wiem xD nie moja działkaa ;D

moja też nie, chodziło mi o takie ogólne :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.