SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011 (pierwszy post)

Od jakiegoś czasu jako, że jestem bardzo blada wspomagam się samoopalaczami.
Zazwyczaj były to 'chusteczkowe' samoopalacze od niedawna zwykłe w formie kremu..

Stwierdziłam, że czas się 'unowocześnić' :ziober2: i zastosować coś łatwego jak airbrush :D

I tutaj pojawia się problem - szukając co znalazłam aby taki ze Sephory


I nawet nie wiem czy on jest taki .. jaki bym chciała.
Chciałabym coś takiego żeby była widoczna lekka mgiełka (jak dezodorantem :ziober2:) gdy aplikuje samoopalacz a nie tak jak jest aplikator np w olejkach do opalania leci strumień 'wielkich' kropelek produktu...

Dziewczyny czy macie jakieś samoopalacze w spray'u ? które by się nadawały do twarzy ?
ewentualnie jakieś inne nadające się do twarzy ?
nie chce kremów koloryzujących

cena - tak myślę ceną w granicach normalności do max 50 złotych..

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  10 grudnia 2011

Jesli masz taka karnacje :) to odpsuc solarium szkoda zdrowia moze jedynie uzywaj podkladu:) a jak jus uparlas sie na ten samoopalacz to w sumie czasochlonne i i tak zlazi ale juz polece ci :) cos dobrego
Johnson & Johnson - Johnson's Holiday Skin Body Lotion Night efekt naturalny nie smierdzi jak inne samoopalacze;)
juz z lepszej pulki bym polecila La Roche Posay, Autohelios jest bardzo dobry uzywalam wczesniej go :) byl wspanialy troche drogi ale wazne ze nie wysuszal :)
i L'Oreal Sublime bronze no chyba tyle:) ktore moge CI polecic

pijana
pijana
  11 grudnia 2011

Używaj podkładu ! RADA ROKU

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Killuminati
Killuminati: pulki

:woot: chyba pÓłki ...
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używaj podkładu ! RADA ROKU


haha , taa spotkałam pewną laskę w szkolę , trochę ją poznałam .
Pudrowała sie nawet po cycki by ukryć " pryszcze " . Wyglądało to komicznie ;x

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: haha , taa spotkałam pewną laskę w szkolę , trochę ją poznałam . Pudrowała sie nawet po cycki by ukryć " pryszcze " . Wyglądało to komicznie ;x

:wtf: przewrażliwona aż tak? :woot: jak sie ma pryszcze to skóra musi oddychać przecież :wtf:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przewrażliwona aż tak?


najwyraźniej ,jeszcze ubrała się jak " dzi*wka" z głebokim dekoltem , nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać .
Jeszcze myślała jaka ona ' sexi ' ;x

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: najwyraźniej ,jeszcze ubrała się jak " dzi*wka" z głebokim dekoltem , nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać . Jeszcze myślała jaka ona ' sexi ' ;x

Jak ja uwielbiam pryszczate dekolty :zakochany:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja uwielbiam pryszczate dekolty


taa , na szczęście ja nie mam żadnych pryszczy - nigdzie :P nawet syfa nikt nie znajdzie na mojej na buźce :D

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: taa , na szczęście ja nie mam żadnych pryszczy - nigdzie :P nawet syfa nikt nie znajdzie na mojej na buźce :D

na mojej się czasem jakiś pojawi, szczególnie przed okresem, ale nie jest to jakaś wielka bomba:rotfl: maleńka kropeczka ;> nie robię z tego powodu wielkiego problemu.
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na mojej się czasem jakiś pojawi, szczególnie przed okresem, ale nie jest to jakaś wielka bomba maleńka kropeczka ;> nie robię z tego powodu wielkiego problemu.


heh ;p syf to nie problem , można zwalczyć . Więc tragedii nie ma :P Ciąć żył nie bd :D

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: heh ;p syf to nie problem , można zwalczyć . Więc tragedii nie ma :P Ciąć żył nie bd :D

no ja też nie :rotfl: ale szczerze współczuje tym, którzy maja cały wysyp tego na twarzy:O
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale szczerze współczuje tym, którzy maja cały wysyp tego na twarzy:O


ehh , no cóż tak bywa :D Bozia dał syfy , ale wał ;d
Każdego szkoda :)

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: ehh , no cóż tak bywa :D Bozia dał syfy , ale wał ;d Każdego szkoda :)

wiadom ka:C zabieram dupe w troki i idę spać, dobranoc :* :Bye:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zabieram dupe w troki i idę spać, dobranoc :*


ja też już się zbieram :P
dobranoc :P
3maj sie :D

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

mmaryjka
mmaryjka
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eż zauważyłam, że piankowy z Dax'a ładny kolor daje .. ale co ja z nim z robie jak mi na twarzy nie wypali

jednak do twarzy najbezpieczniej stosować samoopalacze specjalne do twarzy. no i najlepiej nakładać płatkiem kosmetycznym/większą gąbeczką. bo wiele osób nakłada samoopalacz dłonią i później się dziwi, że są smugi bądź schodzi jakby się wykruszał:zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.