Patrishia
Patrishia
  8 grudnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: 14. November 1972 in Germering) ist deutscher Sänger und Gitarrist der Band Sportfreunde Stiller.

Czyli jest z 72 roku, urodzony w Germeringu, jest niemieckim wokalistą i gitarzystą w zespole Sporfreunde Stiller (widziałam piosenkę o Roque Cruzie, futboliście, więc pewnie to jakiś prześmiewczy band z gwiazd sportu:P).

Wyczaiłam go słuchając innej piosenki, którą mi kiedyś wysłał kolega- http://youtu.be/UQa0QMCtTDA

Focisze-

1.

2.

3.

4.

Przyznam, że mam dość mieszane uczucia. :-D

Q: Podoba się?
Q Co na tak, co na nie?
Q: Ile w skali 1-10?
Q: Piosenka się podoba?:D

Przy okazji, ścieżkę dźwiękową do piosenki którą podałam tworzą te dziwne organki, w głowie mi huczy coś podobnego jak pierwsze sekundy wstępu. Piosenka z typu disco 80, i jest taki dźwięczek po czym tekst, którego nie pamiętam, powtarzająca się fraza, obstawiam "iloveyoubaby/needyoubeby" i w kółko, nie wiem czy byly zwrotki:P kojarzy ktoś? Bo mnie męczy już od.. kilku lat.:D).

Pozdrawiam.
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  8 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Q: Podoba się? Q: Ile w skali 1-10?

podoba. 9. :)
Adidasowa
Adidasowa
  8 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Q: Podoba się? Q Co na tak, co na nie? Q: Ile w skali 1-10? Q: Piosenka się podoba?:D

Nie podoba.
Nie mój typ.
3. :woot:
Nie.
pijana
pijana
  8 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Q: Podoba się? Q Co na tak, co na nie? Q: Ile w skali 1-10? Q: Piosenka się podoba?:D

1. Niezbyt
2. Na nie wysokie czoło i brwi nisko, ale jak się uśmiecha to nie jest najgorszy
3. 4
4. W sumie całkiem, całkiem ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.