misi4sta
misi4sta
  4 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam,
Wybieram sie zz mezem w nastepnym roku na wesele i planuje zakup sukni znalazłam coś takiego
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=76
co o tym myślicie?

wulkanikmeza
Posty: 26 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wulkanikmeza
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zbyt przesadzona

moim skromnym zdaniem - tak, zresztą to wesele a nie pogrzeb :)
mmaryjka
mmaryjka
  4 grudnia 2011

zależy jakie jest to wesele.
choć jeśli bardziej eleganckie etc to też nie pasuje bo widać gołym okiem, że jakoś kiecki nie powala.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 grudnia 2011

Moim zdaniem jakoś się nie nadaje :woot:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  4 grudnia 2011

a cena jest śmieszna, chyba, że to egipska bawełna bo wygląda jak tania wiskoza.

monikamonisia20
monikamonisia20
  4 grudnia 2011

Bardziej pod karnawał mi podchodzi...

Adidasowa
Adidasowa
  4 grudnia 2011

nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z tą babką z rodziny Addamsów :rotfl:

madzia2143
madzia2143
  4 grudnia 2011

na wesele chyba zbyt strojna.

chociaż osobiście ubolewam nad tym, że teraźniejsze wesela nie są dostojne :and: chciałabym kiedyś na takie się przejść, gdzie faktycznie będzie rewia mody ( a nie tylko ta cmentarna którą mamy okazję podziwiać co roku 1 listopada ;) )

pijana
pijana
  4 grudnia 2011

Kryptoreklama, sialalalala :nutki:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kryptoreklama, sialalalala

Bardzo możliwe :tak: Dziwne, żeby zakładać specjalnie konto, aby spytać się na forum o sukienkę..

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Silencio30
Silencio30
  4 grudnia 2011

Nie wiem czy przesadzona czy nie, ale nie podoba mi się

EngagedAngel
EngagedAngel
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kryptoreklama, sialalalala


naaats
naaats: Bardzo możliwe Dziwne, żeby zakładać specjalnie konto, aby spytać się na forum o sukienkę..


A mi się kojaży, że wcześniej był temat o sukience bodajże na sylwestra założony przez tą samą osobę. I sukienki z tej samej strony były pokazane..
Karola
Karola
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybieram sie zz mezem

hmm...

o sukni nie wiem co myśleć, bo całkiem nie w moim stylu.
SoDope
SoDope
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jeżeli chodzi o mnie to ja bym takiej kiecki nie ubrała z racji tego, że w czarnym mi nie do twarzy ..
Babsy
Babsy
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pijana:Kryptoreklama, sialalalala naaats:Bardzo możliwe Dziwne, żeby zakładać specjalnie konto, aby spytać się na forum o sukienkę.. A mi się kojaży, że wcześniej był temat o sukience bodajże na sylwestra założony przez tą samą osobę. I sukienki z tej samej strony były pokazane..

w watku o zakupach tez pisala, ze zamowila sukienke z tej strony, ze sprytnie ukrytym hiperlaczem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.