asexualna
asexualna
  2 grudnia 2011 (pierwszy post)

Robert Kupisz i jego kolekcja inspirowana powstaniem Warszawskim.
Pokaz urządzony w Muzeum Powstania Warszawskiego, w hołdzie młodym uczestnikom tego historycznego wydarzenia.
Troszkę mnie to zaintrygowało, więc dzielę się.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


Kreacji było wiele wiele więcej, całość kolekcji dostępna w sieci.
Co sądzicie o łączeniu mody z historią?
Czy czerpanie inspiracji z przeszłych epok jest czymś na topie, co ma szanse zaistnieć w masówce?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  2 grudnia 2011

Spodnie z trójki są okej, założyłabym.

Faceci trochę jak geje, ale ubrania są nawet nawet.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Slayer
Slayer
  2 grudnia 2011

Fajny ten szaro coś tam worek na ostatnim zdjęciu .

Patrishia
Patrishia
  2 grudnia 2011

Szczerze powiedziawszy nie spostrzegłam sie w którym momencie przeszło z kobiet do mężczyzn, ale kolekszyn fajna. Bardzo intrygująca. Z damskich 1 i 3 mi się bardzo podoba. Obczaję w necie więcej. ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o łączeniu mody z historią? Czy czerpanie inspiracji z przeszłych epok jest czymś na topie, co ma szanse zaistnieć w masówce?

Laczenie mody z historia bylo od zawsze. Tutaj nawiazuje jedynie do konkretnego wydarzenia historycznego.
Od zawsze znane tez jest czerpanie inspiracji z przeszlych epok o czym pisalam w temacie o rajstopach dla panow :crylol:
Oczywiscie, ze ma szanse zaistniec w masowce. Kolekcja jest fajna, nie mialaby problemu odnalezc sie na ulicach XXI wieku.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011

podoba mi się :w00t:

mmaryjka
mmaryjka
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o łączeniu mody z historią?

było, jest i będzie. moda też zatacza koło, ciągle coś się powtarza i odkrywa na nowo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy czerpanie inspiracji z przeszłych epok jest czymś na topie, co ma szanse zaistnieć w masówce?

ma szansę zaistnieć? przecież istnieje cały czas;).
dont0say0anything
dont0say0anything
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 6. http://bi.gazeta.pl/im/2/10744/z10744002X,Pokaz-Roberta-Kupisza--Heroes--jesien-zima-2012.jpg

Dobrze że jednak powstancy tak nie wyglądali
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze że jednak powstancy tak nie wyglądali

:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  2 grudnia 2011

Ogólne wrażenie całkiem pozytywne.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2011

Ale dramat, takich szmat nie wziąłbym nawet do polerowania felg.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

asexualna
asexualna
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze że jednak powstancy tak nie wyglądali

:rotfl:

massacre
massacre: Laczenie mody z historia bylo od zawsze. Tutaj nawiazuje jedynie do konkretnego wydarzenia historycznego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ma szansę zaistnieć? przecież istnieje cały czas;).

Chodzi raczej o to, że na ulicach nie widuję. Będąc za granicą - widziałam. W Polsce nie bardzo.
mmaryjka
mmaryjka
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi raczej o to, że na ulicach nie widuję. Będąc za granicą - widziałam. W Polsce nie bardzo.

to bardzo ciekawe, bo jest tego pełno. chociażby najprostszy przykład - oficerki. nie nosiło się ich przez jakiś czas, teraz się powraca, może w tym roku królują tandetne koturny z futerkiem, ale oficerki w tym droższym wydaniu, zupełnie klasyczne, proste.
sukienki szmizjerki, kapelusze i tak można wymieniać w nieskończoność.
Silencio30
Silencio30
  3 grudnia 2011

Strój ze zdjęcia nr 3 bardzo mi się podoba :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.