neurohormon
neurohormon
  30 listopada 2011 (pierwszy post)

co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

Ruskie są ładne? :mrgreen:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 listopada 2011

To zdjęcie, które wstawiła Fieska idealni pokazuje wygląd Polaka za granicą. Nic dodać nic ująć.

Po drugie to słyszałam, nawet pod niektórymi filmami na youtube się to pojawia, że Polaków za granicą zaczęto nazywać obraźliwie słowem "Polack".
Nawet artykuł na wikipedii już ktoś wyprodukował:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polack

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

zależy czy chodz o wygląd czy zachowanie :mrgreen: jeśli o wygląd to w Polsce podobno są tylko naturalne blondynki :woot: ale nie wiem ile w tym prawdy. A jeśli o zachowanie to pijaństwo :rotfl: (stereotyp)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie są ładne?

myślę, że nie :and: od razu mi się kojarzą z:
mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

wszystko zależy od osoby.
nieraz rozmawiałam z polakami w stanach/uk i dopiero jak się odezwali do kogoś po polsku/mieli polską książkę to się orientowaliśmy, że oboje jesteśmy polakami.
boniwinter
boniwinter
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

face...slowianska, delikatna uroda, delikatne rysy twarzy i to, ze generalnie jestesmy ladnymi ludzmi. Oczywiscie mam na mysli rowniez rosjan, slowakow, litwinow itp...wszyscy mamy podobne rysy twarzy.
poza tym polka to przede wszystkim solarka, mocny makijaz, tipsy, nadmierna przesada o dbanie o mode. Generalnie jak czasami widze "przesadzona" kobiete w metrze zawsze jest to polka. Wiem bo jak metro wyjezdza na zewnatrz to przeciez sie musi pochwalic sraj-fonem i dzwoni gdzie sie da.

Nie chce obrazic nikogo bo sama sie nie upodabniam do tego typu kobiet, ale niestety widze to codziennie w metrze i jest bardzo przykro, ze ta "normalna" czesc kobiet cierpi przez niunie, blachary, ktore chca sie pokazac...tylko komu?
To posmiewisko, a nie moda!
asexualna
asexualna
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

Ja poznawałam po łysych głowach i białych adidasach :Zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie są ładne?

Niektóre. Dla mnie mają za ostre rysy twarzy :ziober2:
pijana
pijana
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli o wygląd to w Polsce podobno są tylko naturalne blondynki

W Szwecji czy Finlandii jest naturalnych blondynek/blondynów od za&ebania, imo zazwyczaj o wiele ładniejszych niż Polki
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie są ładne?

Niczym mnie nie zachwyciły, wolę klasyczne z samym serem i cukrem
Argentiina
Argentiina
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

Ja słyszałam że Polaków poznaje się po brudnych butach
madzia2143
madzia2143
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

używanie słowa 'k****' jako przecinek podczas rozmowy? :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie są ładne?

nawet po szklance dykty nie!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w Nas Polakach jest takiego TYPOWEGO dzięki czemu bez problemu można nas poznać poza krajem że jesteśmy Polakami?

Po okrzyku 'k... mac!'. Zdecydowanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.