Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :*

1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Fieska
Fieska
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?


Różnie to bywa. Czasem pytają przy wejściach do clubu lub zakup alkoholu o dowód, a czasem nowo poznane osoby oceniają mnie na więcej niż 20.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?


Rysy twarzy, uczesanie, makijaż, ubiór.
Darek
Darek
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej :*

Hejka Justyna szukałem Cie, dlatego tu wszedłem, bo nie wiedziałem jaki masz nick.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

Teraz nie wiem, bo ostatnio nikt nie komentuje mojego wieku. Ale rok temu jak zacząłem nabierać masy mięśniowej i ogólnie zmężniałem to zaczęli dawać więcej, bo wcześniej przeważnie dawai mniej lub tyle ile miałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Wąsy, ogólnie zarost, okulary(bo dodają powagi), wysportowana sylwetka.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

Mniej, w okolicach 20, w monopolowych proszą czasem o dowód.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Zmarszczki postarzają. Odmładza fryzura.

Darek
Darek:

Dariusz, mój mistrzu, wróciłeś ;D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

zazwyczaj wiecej...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

u mnie wzrost, 191, szerokie barki, zazwyczaj ubieram sie w ciemne kolory, wyraz twarzy zazwyczaj tez nie jest zachecajacy :P no i cera jest taka sobie, zmeczona.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011
Darek
Darek: Hejka Justyna szukałem Cie, dlatego tu wszedłem, bo nie wiedziałem jaki masz nick.

Justyna to nie moje imię :and:
Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011
Prinz
Prinz: zazwyczaj wiecej...

Jak dla mnie młodo wyglądasz :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie młodo wyglądasz :P

dzieki, to mile :)
zawsze sie ciesze jak mnie o dowod w sklepie pytaja, ostatnio jak gilzy kupowalem :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

sylwik
sylwik
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

roznie, to zalezy.
kiedys wiecej, zdarzalo mi sie slyszec ze 21 majac 17.
teraz raczej na swoj wiek, zalzey jeszcze od makijazu i ubrania.
w codziennych adidasach i t-shiratch mniej niz w 'imprezowym' stroju.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

za ciemny podklad postarza. i te okropne brwi-niteczki.
pijana
pijana
  30 listopada 2011
Prinz
Prinz: zazwyczaj wiecej...

Pocieszę Cię, pokazałam Cię jakiejś koleżance przy okazji przeglądania forum - dała Ci 15
Slayer
Slayer
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ?

Na 25-26 lat ale pewnie to przez brodę :lol:
neurohormon
neurohormon
  30 listopada 2011

mi za każdym razem dają więcej niż mam :P

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pocieszę Cię, pokazałam Cię jakiejś koleżance przy okazji przeglądania forum - dała Ci 15

pozdrow kolezanke :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat? 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

1. jeszcze czasem sie w sklepie zapytaja o dowod, kiedy kupuje fajki, wiec chyba troche mlodziej;)
2. przesadny makijaz, zniszczona skora
Pure
Pure
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

Mi dają tyle, ile mam :-) Czasami o rok mniej.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Podobno w jasnych włosach człowiek wygląda młodziej, w ciemnych - starzej. Faktycznie, jaśniejszy kolor włosów odmłodził moją mamę o jakieś 7 lat ;-) ale jestem świadoma, że pewnie nie zawsze to się sprawdza.
Ciemna opalenizna strasznie postarza :and:
Babsy
Babsy
  30 listopada 2011
Pure
Pure: ale jestem świadoma, że pewnie nie zawsze to się sprawdza.

dokladnie, moja znajoma w blondzie wyglada jak profesorka w wieku 30-35 lat, a jest mlodsza ode mnie. w czarnych wlosach wygladala na swoj wiek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.