Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :*

1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Paulinessa
Paulinessa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?


Od kiedy jetem blondynką, na 2 lata mniej zazwyczaj. Czasem kogoś poniesie i dam mi z rok więcej, ale rzadko.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Postarza: przesadnia opalenizna, za mocny makijaż, zbyt ciemne włosy niektórych.

Odmładza: jasne, pastelowe kolory, i w ubraniach, i w makijażu. Jasne włosy, często loczki. Ale te bez efektu baranka :)
pijana
pijana
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

Na 16, jakby zobaczyli mnie bez makijażu to daliby pewnie z 14 :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

Postarza wychudzona i pomarszczona twarz oraz szyja, niezadbane włosy, często mocny makijaż, mocna opalenizna no i niektóre ubrania :) A odmładza to, co tym czynnikom przeciwne :)
mmaryjka
mmaryjka
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

około 2 lata więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

cera, za niska/wysoka waga, rysy twarzy, makijaż, niekiedy ubiór etc.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

Zalezy od tego, jak sie pomaluje. W zeszlym tygodniu kupywalam magnersa i sprzedawczyni sie zdziwila, ze mam tyle lat ile mam - a miala na twarzy tylko lekki podklad, lekko-brazowy cien do oczu, tusz i przezroczysty balsam na ustach. Jak sie mocno pomaluje natomiast to jak wchodze do klubu/baru wieczorem ze znajomymi to nikt nie zwraca nawet uwagi by sie mnie spytac o dokumenty.
Wiec w sumie nie wiem na ile mnie oceniaja, przypuszczam ze wygladam na swoj wiek :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

podbijam to:
Konto usunięte
Konto usunięte: pomarszczona twarz oraz szyja, niezadbane włosy, często mocny makijaż, mocna opalenizna no i niektóre ubrania :) A odmładza to, co tym czynnikom przeciwne :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miala

*MIALAM!

nadszedl chyba czas kupienia nowego laptopa.
Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zalezy od tego, jak sie pomaluje. W zeszlym tygodniu kupywalam magnersa i sprzedawczyni sie zdziwila, ze mam tyle lat ile mam - a miala na twarzy tylko lekki podklad, lekko-brazowy cien do oczu, tusz i przezroczysty balsam na ustach. Jak sie mocno pomaluje natomiast to jak wchodze do klubu/baru wieczorem ze znajomymi to nikt nie zwraca nawet uwagi by sie mnie spytac o dokumenty. Wiec w sumie nie wiem na ile mnie oceniaja, przypuszczam ze wygladam na swoj wiek

Widzisz ja mam tak samo z tym makijażem jak się mocno pomaluję to dają mi więcej niż mam, a jak pomaluję tylko rzęsy, delikatny błyszczyk to na mniej niż mam :mrgreen: I jak tutaj ocenić obiektywnie siebie ?!

Konto usunięte
Konto usunięte: często loczki

U mnie chyba one dodają lat :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz ja mam tak samo z tym makijażem jak się mocno pomaluję to dają mi więcej niż mam, a jak pomaluję tylko rzęsy, delikatny błyszczyk to na mniej niż mam I jak tutaj ocenić obiektywnie siebie ?!

wiesz - ja patrze na to tak - moja twarz wyglada tak, jak wyglada bez makijazu - wiec im mniej mam go na twarzy, tym wiecej mojego ''prawdziwego'' wygladu widza wszyscy wkolo - czyli oceniam sie na takiej podstawie.
no poza tym lechta mi to ego, co tu mowic :mrgreen:
Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz - ja patrze na to tak - moja twarz wyglada tak, jak wyglada bez makijazu - wiec im mniej mam go na twarzy, tym wiecej mojego ''prawdziwego'' wygladu widza wszyscy wkolo - czyli oceniam sie na takiej podstawie. no poza tym lechta mi to ego, co tu mowic

Pewnie masz rację :)
Nie dziwie się :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie masz rację :) Nie dziwie się :P

Zawsze lepiej odjac sobie latek :rotfl:
Jasmyn
Jasmyn
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze lepiej odjac sobie latek

Wiadomo :P
SoDope
SoDope
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ?

skoro czasami kupuje piwo i proszą o dowód to zapewne na mniej niż 18 ...

:ziober2:
feuliette
feuliette
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: estem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

szczerze? to sama nie wiem:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają

na pewno elegancki strój,szpila ;)
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jestem ciekawa na ile lat Was ludzie oceniają po samym wyglądzie ? Dają Wam zazwyczaj mniej czy więcej lat?

różnie to bywa. ja siebie oceniam na 17 lat, a niektórzy dają mi nawet 22 ; oo zazwyczaj 20.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakie szczegóły w wyglądzie najczęściej ludzi postarzają, a jakie zaś odmładzają ?

odmładzają dziecinne ciuchy, brak makijażu.
postarza zbyt mocny makijaż, ciemne włosy, solara, ciuchy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011

1. Od 10 lat dają mi 25 lat. Znaczy sie kiedyś wygladalam poważniej i chyba to stanęło w miejscu.
2. Od tego czy osoba jest zadbana, cera, dłonie, sylwetka jak z siłowni ^^
Papierosy, nadużywanie alkoholu, nadwaga, niedowaga, nadużywanie solarium i kolorowych kosmetyków - to wszystko sprawia ze wyglądamy na starszych niż w rzeczywistości. Jeśli chodzi o mężczyzn dodalabym jeszcze zarost - broda i wąsy dodają wg mnie kilku lat. Zle dobrana odzież i fryzura tak samo... Można by sporo tego wymienić :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.