Fresaa
Fresaa
  29 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam Panie i panowie
PIlnie poszukuję pędzli do Makijażu do tej pory miałam kilka z Mac I avon ale niestety widać juz ślady użytkowania
Znacie inne marki z równie fajnym włosiem bo szukam i szukam a allegro i nie potrafię sie zdecydować :zonk:
Może ktos z was używa tej marki
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-makijazu-25-szt-sobol-wiewiorka-i1965086638.html
http://allegro.pl/zestaw-pedzli-pedzle-do-makijazu-18szt-z-4-i1916680787.html

sylwik
sylwik
  29 listopada 2011

mialam do podkalu z lancrone z tych co dalas linki, byl ok.
ale ogolnie polecam sephore, wybrac te ktore sie potrzebuje. mam kilka i sa super.

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  29 listopada 2011

Ja najbardziej jestem zadowolona z tych z Sephory, szczerze je polecam :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011

Mac, Bobbi Brown, dobre tez sa pedzle z No 7 ale nie wiem czy jest ta firma dostepna w PL - watpie.
Fajne sa tez pedzle z eco tools i z Body Shop. Polecam je wszystkie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  29 listopada 2011

Ja swoje pędzle mam z LancrOne to już będzie prawie 1,5 roku jak je mam i wszystkie są ok ..

Fresaa
Fresaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tych z Sephory,

di Sephory mam jakies 50 kilom. :(

massacre
massacre: Mac,

wlasnie mac mam ale juz zajechane chcialam cos tanszego tym razem
Fresaa
Fresaa
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: di

DO*

Konto usunięte
Konto usunięte: mialam do podkalu z lancrone z tych co dalas linki, byl ok.

poczekam na dalsze propozycje i oze zdecyduje sie i ja na nie bo z allegro mi najwygodniej
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  30 listopada 2011

ja lubię pędzle z Inglota :)

kasey00
kasey00
  30 listopada 2011

Hakuro, Ecotools :)

malami81
malami81
  30 listopada 2011

EcoTools, Inglot, Hakuro, pędzle Real Techniques by Samantha Chapman (słynna Pixiwoo_ dostępne np. na alledrogeria.pl

Mac, Bobbi Brown :)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/prof-pedzle-do-makijazu-25-szt-sobol-wiewiorka-i1965086638.html

mam ten zestaw :)
powien tyle:
pędzle do pudru i różu są rewelacyjna jak na taka cenę :mrgreen:
pędzel do podkładu = porażka
pędzle do cieni - są lepsze i są gorsze, niektóre mają zbyt twarde włosie i trochę drapią, ale z czasem się 'wyrabiają' i staja się miększe - co mi osobiście odpowiada, bo lubię pędzle do cieni, które są mięciutkie jak puszek, ale to jest moja osobista fanaberia, bo wiem, że są osoby, które preferują pędzle z twardszym, bardziej 'spoistym' włosiem
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011

maestro, sigma, mac, make up for ever, kozłowski etc.
osobiście mam z każdej firmy, najwięcej macowskich i jeśli chodzi o cenę to maestro i kozlowski wychodzą na prowadzenie.
sephorowy do podkładu - kaszana.

hurtowniaestilo
hurtowniaestilo
  11 grudnia 2011
www.e-estilo.pl
Markowe ubrania, Bershka, stradivarius, Pimkie, CA, New look, Atmosphere i wiele innych. Atrakcyjne ceny, bogata oferta
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.