agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2011 (pierwszy post)
Hej ho:P

Listopadowy lookbook Bershki!

Jesien jest w tym roku nad wyraz laskawa i mimo poczatku listopada wciaz mozemy pozwolic sobie na lekkie kurteczki i jesienne obuwie.

Najnowsze propozycje od marki Bershka idealnie sprawdza sie w cieplejsze dni i zapewnia nam modny wyglad nie tylko w szkole, czy pracy, ale i podczas spaceru, a nawet romantycznej kolacji.

Twarza listopadowego lookbooka zostala modelka Claudia Devlin, która pozowala przed obiektywem Sergi Jasanada.

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.


1. Co sadzicie o powyzszych propozycjach?
2. co na tak, a co na nie?


Swiateczna kolekcja TopShop

W mediach pojawil sie juz katalog swiatecznej kolekcji brytyjskiej marki TopShop. Dotychczas prezentowane przez nas kolekcje przeznaczone na sezon swiateczny dzielily sie na czesc dzienna i wieczorowa - w tym przypadku jest inaczej, bo propozycja TopShop to projekty o charakterze stricte imprezowym.

W kolekcji zawarte zostaly najsilniejsze trendy lansowane w tym sezonie w modzie wieczorowej - przewage stanowia tutaj metaliczne wykonczenia tkanin polaczone z przezroczystosciami, znajdziemy tez subtelne inspiracje latami 20., rockowy pazur oraz powtarzajace sie w kolekcjach wszystkich chyba sieciówek okrycia w postaci obszernych, sztucznych futer.

Zdjecia:
10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.


3. Jak podobaja wam sie propozycje marki?
4. ktore z nich podobaja wam sie, a ktore nie - i czy macie zamiar cos kupic?


Pozdrawiam, Agus :D
Adidasowa
Adidasowa
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest prześliczna

daj spokój :rotfl:
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokój

No naprawdę, dla mnie ma piękną urodę- idealną twarz :zakochany: :zakochany: Lubię taki typ urody :P
Paulinessa
Paulinessa
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w topszopie nie ma 123


10, 11, 12!

spadaj :crylol: :ziober2:
asexualna
asexualna
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszych propozycjach? 2. co na tak, a co na nie?

Zdecydowanie udana kolekcja.
Podoba mi się 2, 3 i 5

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jak podobaja wam sie propozycje marki? 4. ktore z nich podobaja wam sie, a ktore nie - i czy macie zamiar cos kupic?

Nigdy mi się nie podobają zdjęcia promujące Topshop. Muszę zerknąć na stronę i każdą część garderoby oblukać osobno.
Fajne czapki i szaliki mają w tym senzonie. To pierwsze co mi się rzuciło w oczy.
No i jak zwykle pare fajnych sukienek/spódnic.
asexualna
asexualna
  27 listopada 2011

Ou :zabawa: śliczna spódniczka w topshopie

styka51
styka51
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszych propozycjach? 2. co na tak, a co na nie?

Jedynie 8 do mnie przemawia.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jak podobaja wam sie propozycje marki? 4. ktore z nich podobaja wam sie, a ktore nie - i czy macie zamiar cos kupic?

Bez szału imo.
23, 24 i 25 - to założyłabym....
Darunia511
Darunia511
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Swiateczna kolekcja TopShop

o matko! piękne rzeczy!
legginsy, futerka, sukienka numer 19 super!
Bershka nie podoba mi się, torba numer 3 fajna, ale zbyt duża, apaszki marne podróbki McQueen
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.