gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Jak w trybie NATYCHMIASTOWYM pozbyć się jęczmienia z dolnej powieki oka? Jęczmień dość okazały. HELP! Inaczej przyjaciółka nie wyjdzie z domu ;(

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 listopada 2011

Tak to się raczej nie da. Niech trze odkażoną obrączką jak długo się tylko da, czarna nitka na palec, ale może też zrobic sobie jakiś 20 minutowy okład z czarnej herbaty albo rumianku.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  25 listopada 2011

Złotem pocierać. :tak: ale to trzeba czasu.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 listopada 2011
gagulina
gagulina:

podobno najlepszym sposobem jest pocieranie jęczmienia złota obrączką/pierścionkiem - działa to na zasadzie wytworzenie ciepła poprzez tarcie, co przyczynia się do 'wchłonięcia' się jęczmienia
tylko nie wiem po jakim czasie on się całkowicie wchłonie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  25 listopada 2011

ja słyszałam , że najlepiej rumiankiem ..
nie wiem ja takiego problemu nie miałam ( na szczęscie )

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

LeceWkulki
LeceWkulki
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Złotem pocierać. ale to trzeba czasu.

Aż oko wypłynie.. :rotfl:
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011

w ciagu 2-3 dni sam powinien zejsc. nie ma niestety zlotego sposobu na niego. mozna przylozyc swietlik albo rumianek.

Zadziora
Zadziora
  26 listopada 2011
gagulina
gagulina: Jęczmień dość okazały.

Złoto już nie pomoże. Ono pomaga jak coś zaczyna się robić. Nie wiem co pomoże, chyba udanie się do apteki;>
Fieska
Fieska
  26 listopada 2011
gagulina
gagulina:

Cieple oklady i odczekac az zejdzie. Chyba, ze ma mozliwosc pojscia do lekarza po recepte na krople lub masc. Watpie, ze dostanie cos w aptece bez recepty.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tak to się raczej nie da. Niech trze odkażoną obrączką jak długo się tylko da, czarna nitka na palec, ale może też zrobic sobie jakiś 20 minutowy okład z czarnej herbaty albo rumianku.

Yhy, ja mam z tym często problem ale ma to także podłoże alergiczne ;/
Okłady z rumianku i co chwile pocieranie obrączką trochę pomaga.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  26 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: Niech trze odkażoną obrączką jak długo się tylko da


Konto usunięte
Konto usunięte: Złotem pocierać.


Gejszalicious
Gejszalicious: pocieranie jęczmienia złota obrączką/pierścionkiem

Kobiety, absolutnie nie wolno tego robić! Sama miałam z tym problem i okulistka powiedziała mi, że takim tarciem obrączką tylko pogorszyłam stan powieki.
Z dnia na dzień jęczmień nie zniknie. Niech robi okłady z rumianku, a jeśli to nie pomoże, niech idzie do lekarza. Dostanie maść, dodatkowo lekarz pewnie zaleci w/w okłady i jęczmień powinien się wchłonąć.
asexualna
asexualna
  26 listopada 2011
gagulina
gagulina: Jak w trybie NATYCHMIASTOWYM pozbyć się jęczmienia z dolnej powieki oka? Jęczmień dość okazały. HELP! Inaczej przyjaciółka nie wyjdzie z domu ;(

Chyba nic nie podziała natychmiastowo, zwłaszcza że jest okazały.
Ja miałam takiego małego, a tylko antybiotyk zadziałał.
Adidasowa
Adidasowa
  27 listopada 2011

Moja koleżanka również miała jeczmień, pocierała całe 3 dni złotą obrączką swojej mamy i przeszło :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.