latynoska6
latynoska6
  19 listopada 2011 (pierwszy post)
O.P.I Muppets Collection
strasznie spodobały mi się te lakiery z brokatem







Gdzie mogę je kupić?
Przeszukałam pełno stronek nie znalazłam.
Na zagranicznych stronkach są do kupienia a na polskich NIE ;/;/;/;/
pijana
pijana
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja napisalam, ze widzialam w Londynie. W czym masz problem? nie rozmawiam z Toba!

To TY masz problem, zawsze kiedy ktoś Ci wytknie błąd to jesteś wyjątkowo chamska, zauważyłam to już nieraz. Jesteś osobą, która za wszelką cenę chce pokazać, że ma rację - musisz być nieźle niedowartościowana. I niech dotrze do Ciebie, że to jest FORUM i każdy ma prawo skomentować Twoje wypowiedzi.
feuliete
feuliete
  20 listopada 2011

essence ma podobne

boniwinter
boniwinter
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze kiedy ktoś Ci wytknie błąd to jesteś wyjątkowo chamska,

nigdy nie obrazam ludzi, nie ponizam nikogo, nie uzywam wulgaryzmow...wiec jaka jest moja wyjatkowosc w moim chamstwie? Bo ci na ambicje najade?

Konto usunięte
Konto usunięte: musisz być nieźle niedowartościowana. I niech dotrze do Ciebie, że to jest FORUM i każdy ma prawo skomentować Twoje wypowiedzi.

no to chyba Ty masz problem bo akurat ja nie potrzebuje forum zeby sie dowartosciowac. Pisze to co mysle, a ze ty masz z tym problem to chyba tylko Twoja sprawa.
Nie walcz ze mna swoimi pustymi tekstami i nie oceniaj mnie bo nie masz prawa...dzieciaczku
moja ambicja przewyzsza Twoja wiec, nie urazisz mnie swoja poezja...nie obrazisz mnie ani mi nie pojedziesz, nie ponizysz mnie i nie sprawisz, ze bede czula sie gorsza.

Nie mam ochoty walczyc z Toba...bo generalnie mam to w du....pie....

po prostu trzymajmy sie od siebie z daleka i to bedzie zdrowe.
368212
368212
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O.P.I to nie lakiery tylko lakier hybrydowy (hybrydożel) który musisz utwardzić w lampie UV ;-) inaczej nie wyschnie.

nie pisz bzdur.
Darunia511
Darunia511
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O.P.I to nie lakiery tylko lakier hybrydowy

lakiery.
CND to oryginalny shellac
aikoo
aikoo
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O.P.I to nie lakiery tylko lakier hybrydowy (hybrydożel) który musisz utwardzić w lampie UV ;-) inaczej nie wyschnie.


bez przesady, ze to sa lakiery to wiem na 100% wiec nie mąć
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez przesady, ze to sa lakiery to wiem na 100% wiec nie mąć

Ja do kosmetyczki chodzę na O.P.I jako lakierożele - zresztą pokazywałam ostatnio zdjęcia paznokci :yes: stąd domniewam że to lakierożele, ale nie znam tej firmy możliwe że zwykłe lakiery też ma dostępne.
mmaryjka
mmaryjka
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez przesady, ze to sa lakiery to wiem na 100% wiec nie mąć

oczywko, że zwykłe lakiery. do tego jedne z lepszych, więc polecam. jedynym minusem tych z brokatem jest to, że baaardzo ciężko je zmyć.
na pewno są w większych sephorach i salonach kosmetycznych.
Koronka
Koronka
  23 listopada 2011

a ebay ? w sephorze nie widzialam ...

ostatnio szukalam gosh'a w podobnym stylu , no i niestety skonczylo sie tylko na poszukiwaniach :(

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O.P.I Muppets Collection strasznie spodobały mi się te lakiery z brokatem

Świetne są :napalony:
368212
368212
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja do kosmetyczki chodzę na O.P.I jako lakierożele - zresztą pokazywałam ostatnio zdjęcia paznokci :yes: stąd domniewam że to lakierożele, ale nie znam tej firmy możliwe że zwykłe lakiery też ma dostępne.


OPI to zwykle lakiery i jedne z lepszych, dlugo sie utrzymuja.
Wiem bo pracuje z takowymi.
OPI hybrydowe tez sa ale juz w ograniczonych kolorach z tego co wiem jest ich tylko kilkanascie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.