Leo
Leo
  15 listopada 2011 (pierwszy post)

To raczej nie moda ani uroda, ale nie wiem gdzie o tym napisać.
Czuję powoli że próbują dać o sobie znać zatoki, nigdy tego problemu nie miałem. Jak się schylam to nie boli, czyli chyba wczesne stadium z tego co widzę, jutro idę do lekarza z tym.
Znacie jakieś sposoby na zaczynające się zatoki ? Poradźcie mi coś żeby to się nie rozwinęło gorzej ;[.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 listopada 2011

wiesz co, sama miałam tak w wakacje tylko nie wiedziałam, że to mogą byc zatoki, przy schylaniu się myślałam że mi czoło po prostu eksploduje, ale potrwało to ze 3 tyg i samo przeszło i jak na razie mam spokój :)

ja bym na początek zrobiła inhalacje z liści eukaliptusa :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gothiclady
Gothiclady
  15 listopada 2011

ja chodziłam w podstawówce na lampy w przychodni i mam spokój do dziś. nazywały sie bodajże solux

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011

ibuprom zatoki

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Karola
Karola
  15 listopada 2011
massacre
massacre: ibuprom zatoki

mi zawsze pomaga :)
Fieska
Fieska
  15 listopada 2011
Leo
Leo: Znacie jakieś sposoby na zaczynające się zatoki ?


Zagotuj w garnku wodę i jak masz to dodaj jakieś krople, jeżeli masz to ambroksol lub coś z wyciągu ziołowego, np. możesz do tego wrzucić rumianek. Lub sama inhalacja parą. W nocy jeżeli masz taką możliwość to śpij z podwyższoną górną częścią tułowia. Czego nie radzę to używania sprayów do nosa. Krople też raczej sporadycznie. Co mi zawsze pomaga to sinupret.
boniwinter
boniwinter
  15 listopada 2011
Leo
Leo: Poradźcie mi coś żeby to się nie rozwinęło gorzej ;[.

ja szczerze mowiac nie mialam nigdy chorych zatok, ale moj kolega z domu ma z tym problem co roku i On chodzi regularnie na saune. Nie mam pojecia czy to dobry pomysl, ale jemu pomaga
Silencio30
Silencio30
  15 listopada 2011
Leo
Leo:

miałam ten problem przez wiele lat, mój ból był już taki ze wyłam , tak potwornie mnie nawalały zatoki.... i dzięki lampie nie bolą mnie już ze 2-3 lata, dopiero w tym roku trochę zaczynam czuć znów , lampa na podczerwień najlepsze lekarstwo na to, żadne prochy bo to tylko działa na krótki czas
feuliette
feuliette
  16 listopada 2011

ibuprom zatoki+inhalacja z olejkiem Olbas i na noc na poduszkę polecam 2,3 krople

Leo
Leo
  16 listopada 2011

O dziwo przeszło mi, i jak na razie nic nie czuję, przez 1 dzień zaczynało o sobie dawać znać, a na drugi dzień już było normalnie, nic mnie nie niepokoiło.
Tak więc temat sobie gdzieś zapiszę. Dziękuję wszystkim za rady i można już zamknąć temat :).

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 listopada 2011
Leo
Leo:

mojej mamie pomagał ibuprom zatoki, inhalacje z soli iwonickiej i naświetlania lampą bioptron :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: inhalacja z olejkiem Olbas i na noc na poduszkę polecam 2,3 krople

to jest też bardzo pomocne przy zwykłym katarze :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 listopada 2011
Leo
Leo: Znacie jakieś sposoby na zaczynające się zatoki ? Poradźcie mi coś żeby to się nie rozwinęło gorzej ;[.

kikikikikikiki

płukanie!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.