naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 listopada 2011 (pierwszy post)
Dostanę ten podkład w Rossmanie ? Ile kosztuje ?
Co o nim sądzicie ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Patrishia
Patrishia
  14 listopada 2011

Nie widziałam w żadnym Rossmannie 'stoiska' Mhtn, ale w Naturze owszem. Poza tym polubiłam tę firmę mimo, że może być uznawana za 'biedaczkową'. Mają świetny podkład, tylko nie pamietam nazwy, ale muszę go nabyć ponownie ;)

kissangelkiss
kissangelkiss
  14 listopada 2011

w Niektorych rossmannach sa szafy manhattanu...

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 listopada 2011

ja też w rossmanie widziałam stoisko manhattanu :)

Patrishia
Patrishia: , ale w Naturze owszem.

w naturze już od kilku miesięcy nie ma szaf z tej firmy :)

Patrishia
Patrishia: Poza tym polubiłam tę firmę mimo, że może być uznawana za 'biedaczkową'

to, że jest uznawana za 'biedaczkową' nie oznacza, że ma złe produkty :)

jeśli ktoś twierdzi, że kosmetyki marek takich jak MAC, Lancome, Dior, Estee Lauder itp. są świetne, bo drogie to współczuję taki osobom ograniczonych horyzontów myślowych :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 listopada 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: jeśli ktoś twierdzi, że kosmetyki marek takich jak MAC, Lancome, Dior, Estee Lauder itp. są świetne, bo drogie to współczuję taki osobom ograniczonych horyzontów myślowych :)

Estee Lauder podkład jest świetny bo jest świetnej jakości, a jak spojrzy sie na używana jego ilośc to wcale nie jest drogi.
Dior jest po prostu dobry.
Ludzie są głupi jeśli kupują w wierze ze coś drogiego musi być lepszego.
Wg mnie jednak droższe podklady są po prostu lepsze.
Natomiast tusze do rzęs i kredki do oczu kupuje tanie, bo mi odpowiadają pod względem jakości.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 listopada 2011
naaats
naaats: Dostanę ten podkład w Rossmanie ? Ile kosztuje ?

Dostaniesz :) coś ok. 20 zł.

naaats
naaats: Co o nim sądzicie ?

Nie miałam, ale miałam tusz z tej firmy i tak się zraziłam że nic nie kupuję. Jeśli jednak go kupisz i Ci podpasuje, to daj znać ;)

massacre
massacre: Wg mnie jednak droższe podklady są po prostu lepsze.

Też tak myślę. Miałam podkład shiseido potem nie było mnie już na niego stać, więc wróciłam do max factora. Teraz kupiłam Rimmel i po prostu dno.
Paulinessa
Paulinessa
  14 listopada 2011
massacre
massacre: Wg mnie jednak droższe podklady są po prostu lepsze.


Z tym się zgadzam. Jako że błyszczyk mam fajny za pare złotych, odżywki do włosów też, to podkład to zupełnie inna kwestia, bądźmy szczerzy.
marta0859
marta0859
  14 listopada 2011
naaats
naaats: Dostanę ten podkład w Rossmanie ? Ile kosztuje ? Co o nim sądzicie ?

Powinnaś dostać. Ja w każdym prawie Rossmanie widuję stoiska Manhattanu, dziwne. :woot:
Nie wiem ile kosztuje, pewnie coś koło 30-40 zł. Ja kiedyś miałam jeden podkład z tej firmy i podziękuję, był tragiczny, ale to było daaaawno, nie wiem, czy jest jeszcze w sprzedaży, mimo to tak się zraziłam, że już nigdy nie kupię.
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  14 listopada 2011

Ym , nie we wszystkich są . Ja mieszkam w pobliżu najbliższego miasta , gdzie nie ma . Jak już pojade do katowic do ross , to tam zastane stoisko mannhatanu , a ceny to bodajże 25 zł do 30 .. , drożej raczej nie .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011
gagulina
gagulina: Też tak myślę.


Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym się zgadzam.


Nalezy pamietac, ze podklad powinien byc dobrej jakosci, w koncu nakladamy go na cala buzie, o ktora musimy dbac. I nie mowie, ze to kwestia drogi, nie drogi, bo kieruje sie jakoscia a nie cena. Niestety cena dobrych produktow zazwyczaj jest wyzsza.
Moze z rok temu kolezanka mi przyniosla probki podkladow z Oriflame. Ja, jak to ja wyprobowalam na sobie owe probki. Kolor byl fajny, konsystencja tez, bo dobrze sie nakladal. Niestety po niecalej godzinie mialam plamy, wokol ust, w kacikach nosa. Do tego za kazdym razem jak dotknelam twarz dlonia, to ta byla nosnikiem tego podkladu i byl wszedzie, gdzie dotknelam palcami, sciana, stol, ubranie. Gdy sie przytulilam do mojego faceta, ten mial podklad na policzku i na t-shircie. Zaczal sie smiac, powiedzial, ze "sie czuje jak gowniarz, bo kiedys jak malolaty sie do niego przytulaly, to tez zawsze mial wszystko w pudrze" :Rotfl:
I teraz tak podliczyc, czyszczenie scian, drzwi i innych przedmiotow, ktore sie dotknelo, bardzo czeste mycie rak, brak komfortu dotkniecia swojej twarzy, jeszcze czestsze pranie ubran, brak mozliwosci przytulania sie w celu unikniecia kompromitacji, poprawianie podkladu co 2-3h... Smiem stwierdzic, ze REALNY koszt takiego taniego podkladu przewyzszy zdecydowanie koszt podkladu "drogiego".

I nie mowie, ze nie ma TANICH dobrych produktow. Niestety nie trafilam jeszcze na dobry i TANI podklad. A kupuje i testuje sporo ;)

I tak jak dziewczyny mowia, blyszczyk, szminka czy nawet tusz do rzes - na tym mozna zaoszczedzic sporo. Ostatnio kupilam szminke z polecanego tutaj Gosha, bodajze za jakies £3 i szminke YSL za jakies £30. Nie pamietam jaki to byl dokladnie koszt, ale roznica cenowa byla oszalamiajaco wielka. Obydwie swietnie nawilzaja, sa o podobnych bardzo ladnych kolorach. Roznica byc moze jest w skladzie, aczkolwiek nie sadze by ta tansza szminka zrujnowala mi usta... No i ta z YSL pachnie ladniej... W tym przypadku faktycznie nie widze sensu by przeplacac ;) Ale podklad? Te tansze w ogole sie nie przyrownuja do tych drozszych.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliette
feuliette
  16 listopada 2011

w rossmanie i naturze są , miałam i byłam bardzo zadowolona cena to max.25zł
dobrze matuje i długo sie utrzymuje :)
ma fajną konsystencje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.