Paulinessa
Paulinessa
  11 listopada 2011 (pierwszy post)

Cześć :)


1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?
2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami?
3. Oraz jeśli stosujecie... jaka firma i faktor?


Pozdrawiam :)
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok? 2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami? 3. Oraz jeśli stosujecie... jaka firma i faktor?

1. Używam tylko latem :mrgreen:
2. Oczywiście ;) niczemu to nie przeszkadza.
3. o dokładnie taki;)
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami? 3. Oraz jeśli stosujecie... jaka firma i faktor?

Używam Iwostinu a tam faktor 20 :) krem matujący także wszystko w jednym.
pijana
pijana
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?

Tylko w lecie. W podkładzie mam imponujące SPF 6.
Babsy
Babsy
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?

nie:D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami?

jesli trafi sie podklad/krem z filtrem, to wezme, czemu nie , ale nie jest to glowne kryterium ktorym sie kieruje:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?


Moj podlad ma SPF15, ale nie byla to glowna kategoria, ktora sie kierowalam przy jego zakupie.

Generalnie uzywam kremow ochronnych, ale nie zwracam uwage na filtry. Latem tez uzywam minimum ochrony.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011

moj podklad, ale nie uzywam go codziennie, wiec nie moge powiedziec, ze musze miec codziennie na twarzy filtr ochronny :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  12 listopada 2011
massacre
massacre: moj podklad, ale nie uzywam go codziennie, wiec nie moge powiedziec, ze musze miec codziennie na twarzy filtr ochronny

dobry jest? :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  12 listopada 2011

Chodzi mi troszkę o coś innego :) szkoda, że nie ma mmaryjki i agosi...

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy ? Tylko w lecie, czy przez cały rok? 2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami? 3. Oraz jeśli stosujecie... jaka firma i faktor?

1. Staram sie uzywac przez caly rok :)
2. Najpierw uzywam kremu, na ktory nakladam potem krem z filtrem.
3. W lecie: jesli moja skora jest normalna (tzn. mieszana w strone tlustej) uzywam Chanel UV ESSENTIEL SPF 50 , natomiast jak mi sie ryjek przesuszy uzywam la roche posay anthelios xl spf 50+
poza latem uzywam: avene antirougeurs - przeciwko czerwienieniu sie, chociaz filtr ma niski - tylko 10 , kremu z vichy aqualia antiox jesli sie nie myle (a raczej jesli nie mam zwidow) to nadaje lekki koloryt, ma spf 15scie
uzywalam tez body shop vitamin c moisturiser 30 i jest bardzo fajny, ale kurcze nie jestem pewna, czy nie mam na niego reakcji alergicznej jak jest za cieplo, bo juz 2 razy jak go nalozylam wysuszylo mi twarz. Ale pachnie przeslicznie :) Najbardziej podchodzi mi ten z avene, ale chyba ma jednak za niski filtr i chyba poszukam, czy nie ma czasem spf 20 :woot:
no i oprocz tego podklady, ktorych uzywam tez maja filtry - podklad z estee ma 10, puder mineralny z estee a 15scie no i chanel, wyzej pokazany przez massacre ma 15scie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi troszkę o coś innego :) szkoda, że nie ma mmaryjki i agosi...

:)
mmaryjka
mmaryjka
  13 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?

tak. przez cały rok, ale zimą niższych.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jeśli tak, jak łączycie ich stosowanie ze swoimi kremami (nawilżającymi, matującymi itd) i podkładami?

najpierw nakładam nawilżający, czekam aż się wchłonie i dopiero na to cieniutką warstwę filtru.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Oraz jeśli stosujecie... jaka firma i faktor?

testowałam chyba wszystkie możliwe. najlepszy la roche posay.
faktor 50+(plus oznacza, że filtr ma faktor około 90). na zimę lancaster spf 20 i w podkładzie 15.
Paulinessa
Paulinessa
  13 listopada 2011

Dziękuję Wam bardzo :)

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie kremów z filtrami do twarzy? Tylko w lecie, czy przez cały rok?

Obecnie używam- teraz cały rok. Latem najwyższe- nie chcę się opalić, bo podoba mi się jaśniejsza skóra :)
FukMe
FukMe
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry jest?


Jest swietny. Wiem, ze tutaj laski maja bzika na punkcie KRYJACYCH podkladow. Ten jest srednio kryjacy, ale krycie mozna zbudowac bez tracenia naturalnosci wygladu i bez efektu maski. Ja jestem bardzo zadowolona i jak dla mnie kryje tak samo jak ten uwielbiany tutaj Colorstay. Poza tym ma piekny odcien, swietna konsystencje, przez co idealnie naklada sie pedzlem. Jest wydajny (no chyba, ze chce sie uzyskac lepsze krycie, to trzeba go wiecej nalozyc). Cera jest aksamitna i delikatna w dotyku. Nie przechodzi na ubrania i inne przedmioty/ osoby. Do tego jest lekko perfumowany i ma delikatny bardzo przyjemny zapach. Jak sie mocniej zaciagniesz (:crylol:) to czuc taka lekka chemie, ale kto sie zaciaga podkladami :rotfl:
Nastepny jaki bede testowala to Dior, ten co Natalie Portman reklamuje :ziober2: Wierze, ze trzeba jednak kupic cala butelke, zeby wiedziec w jaki sposob dziala dany podklad. Jak sie testuje na probkach to jednak ocena moze byc bardzo ograniczona.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.