xrudx
xrudx
  9 listopada 2011 (pierwszy post)
cześć.
czy któraś z was używała tej formuły do paznokci z eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diamenty?
jeżeli tak, to po jakim czasie widać efekty? i czy w ogóle widać?..
a jeżeli nie, to jaką odżywkę do bardzo łamliwych paznokci byście polecały?

pozdrawiam.
Rud.
pijana
pijana
  9 listopada 2011

Ja z natury mam twarde paznokcie, ale pomalowane tą odżywką są po prostu jak skała ! Tutaj ją polecało kilka osób więc kupiłam i jestem zadowolona :)

styka51
styka51
  9 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy któraś z was używała tej formuły do paznokci z eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diamenty? jeżeli tak, to po jakim czasie widać efekty? i czy w ogóle widać?..

Są po niej bardzo dobre efekty. Na początku paznokcie będą bardzo kruche i zaczną się łamać, ale po jakimś tygodniu wsio wróci do normy. Jak kupić tą odżywkę, to dostaniesz do niej ulotkę, w której będzie napisane jak długo i w jaki sposób stosować. Ja polecam.
kasey00
kasey00
  9 listopada 2011

Ponoć odżywki z JOKO są dobre (np. bomba witaminowa) ale osobiście nie używałam.
Ja jestem bardzo zadowolona z odżywki Rimmel Nail Rescue

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy któraś z was używała tej formuły do paznokci z eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diamenty? jeżeli tak, to po jakim czasie widać efekty? i czy w ogóle widać?..

Polecam. Rewelacja! Cała kuracja trwa 10 dni. Codziennie trzeba nakładać jedną warstwę, po 3 warstwach zmywamy i nakładamy na nowo codziennie jedną i tak ciągle. Paznokcie są twarde, nie łamią się, nie rozdwajają, polecam jak najbardziej : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  9 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć odżywki z JOKO są dobre (np. bomba witaminowa) ale osobiście nie używałam.


no zaś ja jej nie polecam .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

feuliette
feuliette
  10 listopada 2011

By nie zakładać nowego tematu .. Zmywacz do paznokci niszczy je? posiadam taki -> http://1.bp.blogspot.com/-Z134X_X_u9s/Tas8yJ8MMUI/AAAAAAAAAHA/KPQbm6jQcWw/s1600/1284121191737_5866784_FORMAT5_PHOTO%255B0%255D_580x0.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte: czy któraś z was używała tej formuły do paznokci z eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diamenty? jeżeli tak, to po jakim czasie widać efekty? i czy w ogóle widać?.. a jeżeli nie, to jaką odżywkę do bardzo łamliwych paznokci byście polecały?

nie mam chce wykonczyc odzywki jakie mam i dopiero zakupie ale oczywiście z Eveline NIGDZIE nie spotkałam się z negatywną opinią odżywek do paznokci ;)
91kasia
91kasia
  10 listopada 2011
styka51
styka51: Ja polecam.

Ja także ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.