massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :Ziober2:

Wiem, ze wiekszosc z Was tego pana nie kojarzy, ale to nie przeszkadza ^^
Oliver Stanley "Olly" Murs, urodzony 14 Maja 1984 w Anglii. Essex Boy :zakochany: kocham akcent z Essex ^^
Zdobyl popularnosc dzieki brytyjskiemu X Factorowi bla bla bla, niewazne.

1. Jak sie Wam podoba? Boski? Przecietny? Beznadziejny? Co na tak, co na nie?
2. Co wiecie na temat Essex? Czy wiecie to samo, co reszta swiata? :pavarotti:
3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?


Jak chcecie posluchac akcentu na sluch ktorego miekna mi kolana, to prosze link do jego pierwszego przesluchania do X Factora z 2009. Obejrzyjcie, jak on sie rusza, o mammmo :D
http://www.youtube.com/watch?v=Seel4DVuPSM




Nie sugeruje nic, ale jak dla mnie jest boski:
http://www.youtube.com/watch?v=BSBVmu5LgT4&feature=related

I jego wlasne kawalki:
http://www.youtube.com/watch?v=j5dFe-WKuPs&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=X5w4N3pKnQw&ob=av2n
i ostatni kawalek dedykuje Agoosi :Ziober2:
http://www.youtube.com/watch?v=FYTQU4KvhJM&ob=av2e
Pozdro :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011

oblesny jest.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Prinz
Prinz: oblesny jest.


nie znasz sie, essex boys to najlepsze jebaki na swiecie :ninja:
oprocz J. ofkors :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  3 listopada 2011
massacre
massacre: 1. Jak sie Wam podoba? Boski? Przecietny? Beznadziejny? Co na tak, co na nie? 2. Co wiecie na temat Essex? Czy wiecie to samo, co reszta swiata? 3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?

1. Szału nie ma, ale pewnie ciało ma niezłe :lol:
2. Mój kuzyn tam kiedyś pracował :lol: I jak wrócił, to też tak fajnie mówił ^^ No i wiem gdzie na mapie to jest ^^
3. Wyrzucić bym nie wyrzuciła, ale pewnie iskry by nie szły :lol:

Wiem, wybredna jestem :ninja:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011
massacre
massacre: nie znasz sie, essex boys to najlepsze jebaki na swiecie

chociaz na pierwsyzym i drugim zdjeciu moze byc.
reszta na minus.

massacre
massacre: oprocz J. ofkors

musze sprawdzic kiedys.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
styka51
styka51: 1. Szału nie ma, ale pewnie ciało ma niezłe


taki pulpecik jest, 100% moj typ ^^

styka51
styka51: 2. Mój kuzyn tam kiedyś pracował I jak wrócił, to też tak fajnie mówił ^^ No i wiem gdzie na mapie to jest ^^

nie ma szans, nie da sie tak ot szybko nabyc zdolnosci tego akcentu. Moj mlody kuzwa ma akcent z Middlesex, mimo, ze w Essex urodzony to teraz tam nie mieszkamy. No ale mamy tam znajomych, jego kolega tak wlasnie mowi, o mamo - musi z nim spedzac wiecej czasu. Poza tym raczej w tamte strony sie przeprowadzimy. Bardziej nam sie tam podoba i tam chcemy ostatecznie korzenie zapuscic,

A o legendy zwiazane z Essex to chodzilo mi o te zwiazane z laskami z Essex - ponoc sa najbardziej puszczalskie na calym swiecie, nawet w USA sa popularne (gdzie jak wiadomo w USA przecietny czlowiek ma problem z odroznieniem nawet tych najwiekszych europejskich krajow)...

styka51
styka51: 3. Wyrzucić bym nie wyrzuciła, ale pewnie iskry by nie szły

pewnie jutjuba nie obejrzalas :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Prinz
Prinz: musze sprawdzic kiedys.


u have no access to his ass bijacz! :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011
massacre
massacre: u have no access to his ass bijacz! :D

i may have access to his cock though

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  3 listopada 2011
massacre
massacre: taki pulpecik jest, 100% moj typ ^^

Pulpecik nie pulpecik, ale twarz nie w moim stylu;p

massacre
massacre: nie ma szans, nie da sie tak ot szybko nabyc zdolnosci tego akcentu. Moj mlody kuzwa ma akcent z Middlesex, mimo, ze w Essex urodzony to teraz tam nie mieszkamy. No ale mamy tam znajomych, jego kolega tak wlasnie mowi, o mamo - musi z nim spedzac wiecej czasu. Poza tym raczej w tamte strony sie przeprowadzimy. Bardziej nam sie tam podoba i tam chcemy ostatecznie korzenie zapuscic,

Wiesz... mi nie chodzi, że mówił super essexowskim akcentem. Ale jak popracował tam z 10 lat i zmywak to nie był, to słychać było różnice między nim a ludźmi, którzy np. na północy pracowali.

massacre
massacre: A o legendy zwiazane z Essex to chodzilo mi o te zwiazane z laskami z Essex - ponoc sa najbardziej puszczalskie na calym swiecie, nawet w USA sa popularne (gdzie jak wiadomo w USA przecietny czlowiek ma problem z odroznieniem nawet tych najwiekszych europejskich krajow)...

A to tego nie wiedziałam ;p Dobrze na przyszłość wiedzieć, może do krzyżówki mi się przyda. A tak na serio, to ubolewam nad faktem, iż w lo musiałam uczyć się wszystkich stanów w USA, a przecięty Amerykanin nie wie gdzie Polska leży, czy nawet Niemcy albo Francja :ninja:

massacre
massacre: pewnie jutjuba nie obejrzalas

Oglądałam, teraz slucham Twist and Shout, i choć to jedna z moich ulubionych piosenek, to szału nie ma :and:
iffy
iffy
  3 listopada 2011

mogłabym go słuchać (gdy śpiewa) bylebym nie musiała na niego patrzyć. :ninja:

massacre
massacre: 3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?

nawet bym nie wpuściła. :-D
marta0859
marta0859
  3 listopada 2011
massacre
massacre: 1. Jak sie Wam podoba? Boski? Przecietny? Beznadziejny? Co na tak, co na nie?

beznadziejny... na nie wszystko.
kojarzy mi się z taką ciotą.

massacre
massacre: 2. Co wiecie na temat Essex? Czy wiecie to samo, co reszta swiata?

Nie wiem co wie reszta świata, ale ja pierwsze słyszę nazwę :p

massacre
massacre: 3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?


Konto usunięte
Konto usunięte: nawet bym nie wpuściła

j.w.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
styka51
styka51: Pulpecik nie pulpecik, ale twarz nie w moim stylu;p

och :C

Prinz
Prinz: i may have access to his cock though

u have no password :jezyk:

styka51
styka51: Ale jak popracował tam z 10 lat i zmywak to nie był, to słychać było różnice między nim a ludźmi, którzy np. na północy pracowali.


no to oczywko
styka51
styka51: A tak na serio, to ubolewam nad faktem, iż w lo musiałam uczyć się wszystkich stanów w USA, a przecięty Amerykanin nie wie gdzie Polska leży, czy nawet Niemcy albo Francja

a ja mam to w dupie. nie oczekuje sie wiedzy od glupcow :rotfl:
ostatnio pokazywalismy naszemu koledze z Essex, gdzie dokladnie lezy Polska, bo nie wiedzial :rotfl:

styka51
styka51: Oglądałam, teraz slucham Twist and Shout, i choć to jedna z moich ulubionych piosenek, to szału nie ma

RZAL !

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet bym nie wpuściła. :-D

czyli mam wypaczony gust? :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

justCax
justCax
  3 listopada 2011
massacre
massacre: taki pulpecik jest, 100% moj typ ^^

:w00t: też takich lubię ^^

massacre
massacre: 3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?

o nie :D bardzo podobny do pewnego Pana którego znam na żywo i od którego oczu oderwać nie mogę ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kojarzy mi się z taką ciotą.



Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja pierwsze słyszę nazwę :p

:szok: :wtf: :Szok: :wtf:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  3 listopada 2011
massacre
massacre: och :C

Mówiłam, żem wybredna;p

massacre
massacre: a ja mam to w dupie. nie oczekuje sie wiedzy od glupcow ostatnio pokazywalismy naszemu koledze z Essex, gdzie dokladnie lezy Polska, bo nie wiedzial

No w sumie :ninja:
Hahaha ;p Ludzie w sumie to o Pl wiedzą tyle, że jest Wałęsa, Solidarność i Jan Paweł II, a reszta to wisz;p

massacre
massacre: RZAL !

Mea culpa :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.