massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :Ziober2:

Wiem, ze wiekszosc z Was tego pana nie kojarzy, ale to nie przeszkadza ^^
Oliver Stanley "Olly" Murs, urodzony 14 Maja 1984 w Anglii. Essex Boy :zakochany: kocham akcent z Essex ^^
Zdobyl popularnosc dzieki brytyjskiemu X Factorowi bla bla bla, niewazne.

1. Jak sie Wam podoba? Boski? Przecietny? Beznadziejny? Co na tak, co na nie?
2. Co wiecie na temat Essex? Czy wiecie to samo, co reszta swiata? :pavarotti:
3. Wyrzucilabys/ wyrzucilbys z lozka?


Jak chcecie posluchac akcentu na sluch ktorego miekna mi kolana, to prosze link do jego pierwszego przesluchania do X Factora z 2009. Obejrzyjcie, jak on sie rusza, o mammmo :D
http://www.youtube.com/watch?v=Seel4DVuPSM




Nie sugeruje nic, ale jak dla mnie jest boski:
http://www.youtube.com/watch?v=BSBVmu5LgT4&feature=related

I jego wlasne kawalki:
http://www.youtube.com/watch?v=j5dFe-WKuPs&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=X5w4N3pKnQw&ob=av2n
i ostatni kawalek dedykuje Agoosi :Ziober2:
http://www.youtube.com/watch?v=FYTQU4KvhJM&ob=av2e
Pozdro :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  4 listopada 2011

na zdjeciach- szalu nie ma, ale po przesluchaniu twist and shout chetnie bym go zgwalcila w tym garniturku:D wyglada na takiego mlodziaka, a mi sie marzy uwiedzenie prawiczka

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: wyglada na takiego mlodziaka


tylko 2 lata mlodszy ode mnie, wiec nie taki mlodziak :D

Babsy
Babsy: ale po przesluchaniu twist and shout chetnie bym go zgwalcila w tym garniturku:D


no wlasnie na zdjeciach niby szalu nie ma, ale uwielbiam go na zywo ogladac... na kazda sobote czekam z niecierpliwoscia :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Patrishia
Patrishia: Jest okropny

:-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: na zdjeciach- szalu nie ma, ale po przesluchaniu twist and shout chetnie bym go zgwalcila w tym garniturku:D wyglada na takiego mlodziaka, a mi sie marzy uwiedzenie prawiczkahttp://fmod.szatana.eu/emotki/jebinho.gif


no dobra, to laski obczajcie Frankiego, na ktorego szczaja laski w obecnym X Factorze

totalnie nie moj typ, nogi ma chudze od moich, poza tym to on mi sie wydaje mniej meski
http://www.youtube.com/watch?v=50RtzpDf4Mw
http://www.youtube.com/watch?v=FRWxmUNWb5w
i pierwsze przesluchanie, na ktorym pokazal poslady (1min55sek) :D
http://www.youtube.com/watch?v=_fjS2tS1-MQ
kij, ze nie smiescilabym sie pewnie ani w jego spodnie, ani w jego t-shirt :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
massacre
massacre: no dobra, to laski obczajcie Frankiego, na ktorego szczaja laski w obecnym X Factorze

:haft:

massacre
massacre: poza tym to on mi sie wydaje mniej meski

taki tam niewiesci typ urody, w sam raz do jarania sie przez nastolatki.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: taki tam niewiesci typ urody, w sam raz do jarania sie przez nastolatki.


Frankie ma 18 lat, Olly 27 :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 listopada 2011
massacre
massacre: no dobra, to laski obczajcie Frankiego, na ktorego szczaja laski w obecnym X Factorze

okropny, sam bym takich ultra rurek nie chcial zalozyc :lo:

massacre
massacre: kij, ze nie smiescilabym sie pewnie ani w jego spodnie, ani w jego t-shirt

w moje tez nie :*

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Prinz
Prinz: w moje tez nie :*


bo nie masz dupy i cyckow? :lol:

Prinz
Prinz: sam bym takich ultra rurek nie chcial zalozyc :lo:

w ogole niektore jego spodnie wygladaja jak getry :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 listopada 2011
massacre
massacre: w ogole niektore jego spodnie wygladaja jak getry

w kazdym razie myslalem ze ja nosze ciasne spodnie, nosze luzne porownujac do niego :lol:

massacre
massacre: bo nie masz dupy i cyckow?

na moja dupe nikt nie narzekal :woot: nawet ja zapraszaja na wakacje w przyszlym roku, a o mnie zapominaja.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Prinz
Prinz: w kazdym razie myslalem ze ja nosze ciasne spodnie, nosze luzne porownujac do niego


mega ultra slim nie nosisz? moze powinienes?

Prinz
Prinz: na moja dupe nikt nie narzekal

bo jest roznica miedzy dupa gleboka a wypukla, moja dupa nalezy do tej drugiej kategorii, a twoja? :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  4 listopada 2011
massacre
massacre: Frankiego, na ktorego szczaja laski w obecnym X Factorze


jak można w coś takiego się wcisnąć. :o
te spodnie, bluzka.. no i tego typu biżuteria. zdecydowanie nie.
ten z tematu o wiele lepszy.
wrzuciłaś gdzieś link z jego występu.. obejrzałam i całkiem przyjemnie się na niego patrzy. jak tylko się pojawił było widać zaskoczenie w oczach Cheryl Cole, od razu jej się spodobał.. poza tym fajnie się uśmiechał i mimo sporej publiczności, jurorów, kamer był totalnie na luzie. baaardzo pewny siebie, więc podoba się co raz bardziej. :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
SummerSale
SummerSale: wrzuciłaś gdzieś link z jego występu.. obejrzałam i całkiem przyjemnie się na niego patrzy. jak tylko się pojawił było widać zaskoczenie w oczach Cheryl Cole, od razu jej się spodobał.. poza tym fajnie się uśmiechał i mimo sporej publiczności, jurorów, kamer był totalnie na luzie. baaardzo pewny siebie, więc podoba się co raz bardziej.


dlatego napisalam juz wczesniej, ze wole go ogladac na zywo. on teraz "prowadzi" Xtra Factora, zawsze po X Factorze, wiesz wywiady, za scena komentuje jurorow, wykonawcow ^^
Jego charyzma i sposob zachowania powoduja, ze sie przyjemnie na niego patrzy :D jakby byl sztywnym bobkiem to juz nie byloby to samo.
Simon Cowell nie raz powiedzial, ze swietnie sobie radzil D:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
SummerSale
SummerSale: jak można w coś takiego się wcisnąć. :o te spodnie, bluzka.. no i tego typu biżuteria. zdecydowanie nie.


w Londynie w uj kolesi tak chodzi ubrana :and:

a On z Brighton, to w ogole... wiesz Brighton to angielska stolica gejow :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  4 listopada 2011
massacre
massacre: dlatego napisalam juz wczesniej, ze wole go ogladac na zywo. on teraz "prowadzi" Xtra Factora, zawsze po X Factorze, wiesz wywiady, za scena komentuje jurorow, wykonawcow ^^ Jego charyzma i sposob zachowania powoduja, ze sie przyjemnie na niego patrzy :D jakby byl sztywnym bobkiem to juz nie byloby to samo. Simon Cowell nie raz powiedzial, ze swietnie sobie radzil D:


no tak inaczej jest chociażby oglądać w tv, niż same zdjęcie.
jeśli faktycznie jest taki jak piszesz to sądzę, że to z tego bierze się to ogromne powodzeniem. :-D ten luz i uśmiech się udzielaaaa innym.
jest Prokopem w brytyjskim wydaniu. :ziober2:

massacre
massacre: w Londynie w uj kolesi tak chodzi ubrana a On z Brighton, to w ogole... wiesz Brighton to angielska stolica gejow


yyy. na pewno bym się tam nie odnalazła.
przez takie stroję wątpię w facetów. :-D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
SummerSale
SummerSale: jest Prokopem w brytyjskim wydaniu.

nie do konca, ale cos w tym jest :D
Olly nie jest dziennikarzem, a Prokop nie spiewa :D

SummerSale
SummerSale: przez takie stroję wątpię w facetów. :-D


a on ma wytatuowane na dupie imiona lasek, z ktorymi spal :Rotfl:
ale jesli chodzi o to, ze moj facet jak sie na mnie polozy to musze czuc jego ciezar, a nie takie chucherkow... no kuzwa, poza tym w zyciu bym sie nie umawiala z facetem, w ktorego spodnie bym sie nie zmiescila :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.