agoosiaaa
agoosiaaa
  31 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Listopadowy lookbook Mango

Marka Mango ma dla nas kolejna garsc propozycji na jesienne i zimowe dni oraz wieczory.

Tym razem w lookbooku firmy pojawila sie modelka Tali Lennox, która pozowala przed obiektywem fotografa Enrica Galcerana.

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.


1. Macie na ktores z powyzszych ochote?

Kolekcja Nicki Minaj dla OPI

Nicki Minaj znana jest szerszej publicznosci nie z racji na swoja twórczosc, a kontrowersyjny styl. Wybierane z przymruzeniem oka kreacje raperki sa zawsze glosno komentowane przez media. Czy kolekcja lakierów do paznokci nawiazujacych do stylu preferowanego przez Minaj spotka sie z podobnym zainteresowaniem?

Nicki Minaj for OPI to zestaw szesciu odcieni lakierów przygotowanych we wspólpracy z prestizowa marka oferujaca produkty do stylizacji paznokci. Wsród produktów znajdziemy warstwe wierzchnia typu crackle, trzy brokatowe odcienie i dwa gladkie, za to w bardzo intensywnych kolorach.



2. Podobaja wam sie te lakiery? Macie zamiar ktorys kupic?

Gareth Pugh dla MAC Cosmetics

Ta kolekcja z pewnoscia bedzie cieszyc sie wielkim zainteresowaniem - nie tylko wsród wielbicielek twórczosci Garetha Pugha.

Ceniona kanadyjska marka MAC Cosmetics wypuszcza na rynek kolekcje przygotowana we wspólpracy z projektantem znanym z futurystycznych, mrocznych i jednoczesnie bardzo stylowych form. Produkty trafia do sprzedazy w ostatnim tygodniu listopada na terenie USA i Kanady, w pozostalych krajach natomiast pojawia sie w ofercie butików MAC nieco pózniej, bo w grudniu.

Pugh zaprojektowal opakowania znakomicie oddajace charakterystyczny dla jego twórczosci styl - ale to nie wszystko. Kolorystyka kolekcji nawiazuje do gotyckich makijazy, jakie podczas jego pokazów prezentuja modelki.

Calosc jest naprawde unikatowa i robi wrazenie. Niestety, za te limitowane cuda bedzie trzeba zaplacic wiecej, niz za kosmetyki z kolekcji podstawowej MAC - blyszczyki i szminki wycenione zostaly na 22$, cienie do powiek i pigmenty to koszt az 32$, róz do policzków - 30$, a upiekszajacy puder do twarzy az 60$.

Fotki:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.


3. Podobaja wam sie?
4. Macie zamiar cos z nich kupic?


Pozdrawiam, Ag :P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 października 2011

ach, to robienie czegoś specjalnie :ziober2:

ubrania mi się podobają

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Macie na ktores z powyzszych ochote?

Wiadomka, że wsio mi się podoba... Przygarnęłabym wszystko ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Podobaja wam sie te lakiery? Macie zamiar ktorys kupic?

Nie podoba mi się -.-

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Podobaja wam sie? 4. Macie zamiar cos z nich kupic?

Jestem zbyt biedna, by kupować kosmetyki dla samych opakowań ;p
FraanCuZia
Posty: 34 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
FraanCuZia
  31 października 2011

Ach.....
Samee Cuuda ,a te lakiery mhmmm... :>

pijana
pijana
  31 października 2011

Mango - fajne stylizacje 4 i 8
OPI - kolory świetne, ale na lakiery zazwyczaj skąpię :] haha
MAC - jakbym miała MAC'a pod nosem to pewnie bym coś kupiła, ale niekoniecznie z tej serii, tylko ogólnie marki. A tymczasem mam do salonu MAC 130 km, więc pewnie nieprędko się to zdarzy.

Adidasowa
Adidasowa
  31 października 2011

Wszystko mi się podoba, jestem na TAK :tak:

mmaryjka
mmaryjka
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Podobaja wam sie te lakiery? Macie zamiar ktorys kupic?

wszystkie oprócz pękającego i dwóch pierwszych w drugim rzędzie. holograficzny różowy - szał:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Macie zamiar cos z nich kupic?

na pewno kupię lakier i jakiś cień/cienie bo zawsze mają zajebiste kolory w kolekcjach specjalnych.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Listopadowy lookbook Mango

Całkiem całkiem 5, 8 :zakochany: i jeansy z 4 :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolekcja Nicki Minaj dla OPI

Ciemnoszary i zielonkawy : ) Raczej nie kupię : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Gareth Pugh dla MAC Cosmetics

Podobają, ale też nie mam zamiaru kupić nic z tej firmy : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.